У Росії хочуть щоб долю злочинців вирішував штучний інтелект

Комп’ютер буде займатися заплутаними справами, складати протоколи і вивчати матеріали слідства.

Штучний інтелект і нейромережі вже активно використовуються суднової системою різних країн. Приміром, у Великобританії комп’ютер здатний проаналізувати інформацію, щоб визначити подальшу світові запобіжного заходу обвинуваченому. Завдяки вивченню даних слідства машина здатна вирішити, залишити людини на свободу або ж виписати заставу. В США працює схожа система, але вона визначає, випустити укладеного раніше рядок або немає.

Зараз комп’ютерні суди хочуть зробити і в Росії. Штучний інтелект буде вирішувати долю злочинців і вести протокол засідання. Завдяки цьому винен прискоритися довгий процес і розгляду схожих справ. Проте планується, що тяжкі злочини нейромережі розглядати не будуть.

Вважається, що штучний інтелект також буде займатися заплутаними справами, з багатьма доказами і свідченнями. Віктор Мамонтов, який обіймає посаду голови російської ради суддів, заявляє, що подібна цифровізація судових процесів позитивно позначиться на загальній системі правосуддя.

Зараз потрібно переводити всі папери в комп’ютерні документи. Потім нейромережа автоматично розподілить їх у відповідності з категоріями і займеться прийомом звернень громадян через інтернет.

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

three × one =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh