У РОДНІ ДОНАЛЬДА ТРАМПА ЗНАЙШЛИ УКРАЇНСЬКІ КОРЕНІ

Зять подібного президента США Дональда Трампа, Джаред Кушнер, нібито є нащадком українських емігрантів по лінії матері, яка родом із Тернопільської області.

Відзначається, що Кушнер сам розповідав під час виборчої кампанії про своє коріння по лінії батька: його бабуся, дід і прадід вижили під час Голокосту і приєдналися до партизанів, які переховувалися в лісах на кордоні Білорусі та України. А по лінії матері Джаред виявився євреєм з українським корінням – про це сказано на американському генеалогічному сайті.

Згідно з даними сайту, дід матері Кушнера, Давид Штадтмауэр, народився в селі Підгайці Тернопільської області. Також є дані, що його найближчі родичі родом з тернопільського села Козов та львівської села Краковець. Приблизно у 20-х роках Штадтмауэры перебралися до Америки і поселився в Нью-Йорку. І вже там батьки Джареда познайомилися.

В Україні запевняють, що Штадтмауэры приїжджали на історичну батьківщину, коли впав залізна завіса. Тоді в селі Бахов (8 км від Ковеля Волинської області) відкрили меморіал у пам’ять про жертви Голокосту.

“Меморіал звели на місці масового розстрілу євреїв. Його відкрили в 1991-му, і на відкриття приїжджала велика делегація з числа тих, чиї предки загинули тут”, — розповів директор Волинської громади прогресивного іудаїзму Сергій Швардовский.

За словами місцевих жителів, мати Кушнера, Сіріл, також побувала в нашій країні, розшукуючи могили своїх предків.

“У складі делегації була і Сиріл, або Сара, як ми її називали, зі своїм чоловіком. У Бахове вони шукали могилу своєї родички, тітки їх бабусі. Вони гостювали у нас пару днів, мій тато їздив з ними по околицях. Сподіваюся, що рідня Трампа приїде до нас ще”, – розповіла мешканка Волинської області Жанна Гуд.

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

two × 5 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh