У Римі вшанують пам’ять отця Івана Музички

22 лютого минає друга річниця з дня смерті о. Івана Музички, довголітнього ректора собору Святої Софії та Українського католицького університету ім. св. Климента Папи в Римі. З цієї нагоди у неділю, 25 лютого, у будинку Товариства «Свята Софія» в Римі (via di Boccea, 478) відбудеться відкриття аудиторії, присвяченої його пам’яті.

Після Божественної Літургії о 10.00 громада прокатедрального собору Святої Софії помолиться Панахиду за упокій душі о. Івана Музички, після молитви відбудеться відкриття та освячення пам’ятної аудиторії, у якій він читав лекції значну частину свого життя. Завершаться заходи презентацією перевиданої книги авторства о. Музички «З Ріміні до Риму».

Додамо, що книга «З Ріміні до Риму» – це розповідь о. Івана про вимушену еміграцію на Захід, де він і прожив більшу частину свого життя. Автор книги – відомий священик УГКЦ, належав до кола найближчих співпрацівників Патріарха Йосифа Сліпого в Римі,, католицький публіцист, довголітній душпастир українських мігрантів в Італії.

Прес-служба Товариства «Свята Софія»

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

5 × 5 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh