У Римі розпочинається Ювілей волонтерів та працівників харитативних служб

Принести відвідинами розраду хворому, подарувати усмішку та дружбу ближнім з особливими потребами, присвятити небагато свого часу в’язням: це деякі з діл милосердя, представлені у відеоролику-запрошенні на заходи з нагоди Святого Року, присвячені світові волонтерства і соціального служіння, що відбуватимуться у Римі від 2 до 4 вересня 2016 року. Зрештою, запрошення Папи звернене до всіх людей в усьому світі, тому що кожен з нас під час Ювілею Милосердя, як і протягом свого життя, покликаний бути здійснювачем милосердя, чинячи конкретні дії та жести.

Кульмінаційним моментом ювілейних заходів стане Свята Меса, яку Папа Франциск очолить на площі Святого Петра у Ватикані у неділю, 4 вересня, і під час якої відбудеться проголошення святою Матері Терези з Калькутти, яка є прикладом невтомної служительки Божого Милосердя.

Відзначення Ювілею світу волонтерства і соціального служіння розпочнеться у п’ятницю, 2 вересня, від 14:00, вже звичними для таких подій адорацією та сповіддю, що відбуватимуться у «ювілейних» храмах поблизу Ватикану та завершуватимуться паломництвом через Святі Двері базиліки Святого Петра. Крім того, буде можливість відвідати стенди деяких харитативних організацій, споряджені поблизу Замку святого Ангела, або ж пройти «Слідами святих і блаженних милосердя», тобто, маршрутом, що включає 7 церков у центрі Риму, в яких спочивають мощі святих, які відзначилися конкретним впровадженням милосердя у життя.

Наступного дня, 3 вересня, вранці, Папа Франциск виголосить на площі Святого Петра у Ватикані катехизу, присвячену волонтерам. Зустріч зі Святішим Отцем буде випереджена окремою програмою приготування, під час якої прозвучать свідчення з різних кінців світу і в якій візьмуть участь чимало представників світу культури, між якими – відома індійська артистка Уша Утхуп, що протягом 40 років була приятелькою блаженної Терези з Калькутти.

Суботнього вечора учасники ювілейних заходів знову заохочувані присвятити час молитві й зосередженню, згідно з програмою попереднього дня. У зв’язку із землетрусом, що відібрав кількасот життів у центральній Італії, скасовано запланований на цей вечір концерт, як знак близькості з постраждалими, їхніми родинами, та волонтерами, що здійснюють служіння в цій місцевості.

Джерело:  Радіо Ватикан

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

16 − twelve =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh