Авторські статтіДуховне

У Римі представлять книгу про сучасне переслідування християн

Сьогодні в Римі, у прес-центрі Уряду Республіки Італія розпочнеться презентації книги «І вас будуть переслідувати. Огляд переслідування християн у цілому світі». Йдеться про аналіз антихристиянських переслідувань у світ в контексті сучасних світових подій авторства італійського науковця Марти Петросілльо.

Книгу представлять італійська парламентарка Паола Бінетті та представник італійського відділення фонду «Церква в потребі» Альфредо Мантовано. А також Архиєпископ пакистанського міста Карачі і голова Конференції католицьких єпископів Пакистану владика Джозеф Куттс, іракський священик о. Ребвар Баса та редактор щорічного звіту про дотримання свободи віросповідання у світі фонду «Церква в потребі» Аттіліо Тамбурріні.

Унікальність книги в тому, що вона подає комплексний аналіз та погляд на проблему переслідування й утисків християн у цілому світі в контексті сучасних політичних, економічних та суспільних подій. Книга також не обмежується до одного регіону, чи однієї конфесії, а дає комплетний перегляд проблематики переслідування усіх християн в цілому світі.

Джерело: Радіо Ватикану

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України