У Римі представлять книгу про сучасне переслідування християн

Сьогодні в Римі, у прес-центрі Уряду Республіки Італія розпочнеться презентації книги «І вас будуть переслідувати. Огляд переслідування християн у цілому світі». Йдеться про аналіз антихристиянських переслідувань у світ в контексті сучасних світових подій авторства італійського науковця Марти Петросілльо.

Книгу представлять італійська парламентарка Паола Бінетті та представник італійського відділення фонду «Церква в потребі» Альфредо Мантовано. А також Архиєпископ пакистанського міста Карачі і голова Конференції католицьких єпископів Пакистану владика Джозеф Куттс, іракський священик о. Ребвар Баса та редактор щорічного звіту про дотримання свободи віросповідання у світі фонду «Церква в потребі» Аттіліо Тамбурріні.

Унікальність книги в тому, що вона подає комплексний аналіз та погляд на проблему переслідування й утисків християн у цілому світі в контексті сучасних політичних, економічних та суспільних подій. Книга також не обмежується до одного регіону, чи однієї конфесії, а дає комплетний перегляд проблематики переслідування усіх християн в цілому світі.

Джерело: Радіо Ватикану

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

20 + thirteen =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh