Духовне

У Римі офіційно розпочав діяльність перший Центр слухання «Пророк Самуїл» Апостольського екзархату для українців-католиків візантійського обраду в Італії

9 січня у релігійному товаристві «Свята Софія» в Римі офіційно розпочав діяльність перший Центр слухання «Пророк Самуїл» Апостольського екзархату для українців-католиків візантійського обраду в Італії.

Після недільної Божественної Літургії в прокатедральному соборі Святої Софії о. Марко Семеген, ректор собору, голова Релігійного товариства «Свята Софія» в Римі, представив присутнім пані Катерину Чесневську, клінічну психологиню, яка надаватиме послуги в Центрі слухання.

Вона пояснила про спосіб функціонування і мету цього закладу, який створений, аби «поліпшити добробут української спільноти в Італії, надаючи можливість бути почутими як молодим людям (підліткам), так й дорослим, щоби зменшити будь-яку форму психологічного дискомфорту, пов’язаного із різницею в культурних та ментальних особливостях поколінь і країн». Одразу після цього психологиня розпочала надавати консультації першим охочим, які зголосилися напередодні. «Українці в Італії переживають нелегкий період пандемії коронавірусу та ще й у рамках трудової міграції, тому перед ними постає багато викликів. Їм потрібен спеціаліст ззовні, який би зміг надати їм фахову консультацію», – пояснив о. Марко Семеген.

До слова, ідея створення Центру слухання «Пророк Самуїл» в Апостольському екзархаті виникла на прохання Релігійного товариства «Свята Софія» у співпраці із екзархальним БФ «Карітас». Послуги в Центрі слухання «Пророк Самуїл» надаються в приміщенні Релігійного товариства «Свята Софія» при однойменному соборі за адресою: Via di Boccea, 478 (Рим), у суботу та неділю в другій половині дня за попереднім записом за номером WhatsUpp +39 389 905 90 45. У Центрі організовуватимуть групові та індивідуальні зустрічі. Також будуть можливі онлайн-консультації. Послуги в Центрі слухання зможуть отримати як дорослі (особи, віком від 18 років, забронювавши бланки для професійної психологічної служби та конфіденційності), так і неповнолітні (після надання письмової згоди батьків, законних опікунів (форма дозволу надаватиметься під час зустрічі) особи.

Пресслужба Релігійного товариства «Свята Софія»

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України