У РФ приступили до нав’язування українцям президента в особі Тимошенко, – Нусс

В мережі викликав справжній резонанс один з недавніх ефірів російської пропагандистської програми «60 хвилин», в ході якої, як би для російської громадськості була представлена картинка з електоральними симпатіями українців. Іншими словами, росіяни визначили дві речі: українці не підтримують чинного президента Порошенко і українці підтримують Тимошенко, яку в Москві вважають прийнятним договороздатним президентом України.

Коментуючи інформацію, український політичний аналітик Павло Нусс зазначив, що він не втомиться стверджувати і повторюватися, не втомиться шукати лазівку до свідомості вразливих пропагандою і політичної маніпуляції українців, не перестане говорити правду про те, що Тимошенко – довгостроковий політичний проект Росії щодо поетапного знищення української державності.

За словами аналітика, більшість українців вже бачили цей соціологічний рейтинг підтримки Тимошенко з боку російського пропагандистського телеканалу, який приступив до формування громадської думки, і нав’язує, в тому числі, українській «ваті» «альтернативного бандерлогу» президента в особі Тимошенко. Павло Нусс зазначає, що осінь у нас дійсно буде гарячою, тому чекає дуже велика, важка робота, тому що треба мобілізувати сили, щоб разом протистояти реваншистам.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

One comment

  1. не надо иметь семь пядей во лбу, чтобы вспомнить как было при премьерстве Тимошенко – долар по 8, коммуналка в 10 РАЗ НИЖЕ. И при Порохе . НИЩЕТА , РАЗРУХА И ВРАНЬЕ, и засилье роШЕНА.
    Нусс – порохобот

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

eight + 1 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh