Політика

У РФ приступили до нав’язування українцям президента в особі Тимошенко, – Нусс

В мережі викликав справжній резонанс один з недавніх ефірів російської пропагандистської програми «60 хвилин», в ході якої, як би для російської громадськості була представлена картинка з електоральними симпатіями українців. Іншими словами, росіяни визначили дві речі: українці не підтримують чинного президента Порошенко і українці підтримують Тимошенко, яку в Москві вважають прийнятним договороздатним президентом України.

Коментуючи інформацію, український політичний аналітик Павло Нусс зазначив, що він не втомиться стверджувати і повторюватися, не втомиться шукати лазівку до свідомості вразливих пропагандою і політичної маніпуляції українців, не перестане говорити правду про те, що Тимошенко – довгостроковий політичний проект Росії щодо поетапного знищення української державності.

За словами аналітика, більшість українців вже бачили цей соціологічний рейтинг підтримки Тимошенко з боку російського пропагандистського телеканалу, який приступив до формування громадської думки, і нав’язує, в тому числі, українській «ваті» «альтернативного бандерлогу» президента в особі Тимошенко. Павло Нусс зазначає, що осінь у нас дійсно буде гарячою, тому чекає дуже велика, важка робота, тому що треба мобілізувати сили, щоб разом протистояти реваншистам.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Один коментар

  1. не надо иметь семь пядей во лбу, чтобы вспомнить как было при премьерстве Тимошенко – долар по 8, коммуналка в 10 РАЗ НИЖЕ. И при Порохе . НИЩЕТА , РАЗРУХА И ВРАНЬЕ, и засилье роШЕНА.
    Нусс – порохобот

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.