У Раді зареєстровано законопроект про новий податок на обмін валюти

Нардеп від монокоаліційної партії президента “Слуга народу” Олександр Дубинський вніс до парламенту проект закону №2208, яким пропонується ввести новий податок на обмін валюти в готівковій формі, який буде спрямовуватися на розвиток спорту.

“Після спрощення здійснення валютно-обмінних операцій у лютому 2019 окремі банки ввели онлайн купівлі іноземної валюти. Тому введення збору на розвиток спорту з операцій з купівлі іноземної валюти в готівковій формі будуть стимулювати громадян та суб’єктів господарювання здійснювати операції з продажу та/або купівлі іноземних валют у режимі онлайн у безготівковій формі без відвідування фінансових установ, їх структурних підрозділів і пунктів обміну валют”, – говорити в пояснювальній записці.

Чи варто говорити, що українці поставилися до подібного роду ініціативи цілком очікувано. Як в експертному середовищі, так і рядові користувачі ФБ назвали даний проект банальним злодійством. У соцмережах пригадали також ходову в часи різкого падіння гривні приказку “Ніякої кризи немає, просто вони крадуть наші гроші”.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

four × five =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh