Економіка

У Раді зареєстровано законопроект про новий податок на обмін валюти

Нардеп від монокоаліційної партії президента “Слуга народу” Олександр Дубинський вніс до парламенту проект закону №2208, яким пропонується ввести новий податок на обмін валюти в готівковій формі, який буде спрямовуватися на розвиток спорту.

“Після спрощення здійснення валютно-обмінних операцій у лютому 2019 окремі банки ввели онлайн купівлі іноземної валюти. Тому введення збору на розвиток спорту з операцій з купівлі іноземної валюти в готівковій формі будуть стимулювати громадян та суб’єктів господарювання здійснювати операції з продажу та/або купівлі іноземних валют у режимі онлайн у безготівковій формі без відвідування фінансових установ, їх структурних підрозділів і пунктів обміну валют”, – говорити в пояснювальній записці.

Чи варто говорити, що українці поставилися до подібного роду ініціативи цілком очікувано. Як в експертному середовищі, так і рядові користувачі ФБ назвали даний проект банальним злодійством. У соцмережах пригадали також ходову в часи різкого падіння гривні приказку “Ніякої кризи немає, просто вони крадуть наші гроші”.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.