Празька служба швидкої допомоги отримала новий тягач для мобільного госпіталю

Світлина 1: www.zzshmp.cz

Фото 2: Міні-госпіталь Golem. Vlastní dílo, CC BY-SA 3.0, https://commons.wikimedia.org/w/index.php?curid=5150457

Празька служба швидкої допомоги отримала новий тягач для мобільного госпіталю Golem і медичний автомобіль іншого покоління Atego.

Автомобіль Atego призначений для евакуації пацієнтів з лікарень або транспортування хворих у важкому стані. Він вміщує до 12 пацієнтів на ношах або до трьох пацієнтів на лікарняних ліжках.

Golem — це міні-госпіталь на колесах, він призначений для використання при природних катастрофах або теракти з великою кількістю жертв. Ним може керувати одна людина. Автомобіль являє собою мобільний комплекс для лікарів швидкої допомоги. Його можна використовувати для надання екстреної допомоги протягом декількох днів. «Голем» замінює собою декілька автомобілів швидкої допомоги. Новий тягач для нього MERCEDES BENZ ACTROS 963-4-E володіє повним приводом (6×6) і більш потужним двигуном.

Крім того, в цьому році Прага отримає 15 нових автомобілів швидкої допомоги, в 2021 р. парк поповнювати ще 10 автомобілів. В кінці 2021 р. в Празі будуть їздити 80 автомобілів швидкої допомоги, чий вік не буде перевищувати шести років.

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

eighteen − 17 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh