Авторські статтіДіаспора

У Празі шістьох іноземців звинуватили у груповому згвалтуванні

Празька поліція пред’явила звинувачення в груповий зґвалтуванні шістьом іноземцям. Інцидент стався у ніч на 2 квітня в номері готелю, розташованого на вулиці N?prstkova в центрі міста. Чоловіків затримали невдовзі після звернення потерпілої.

«Вік затриманих – від 20 до 24 років. У середу суд буде вирішувати питання про взяття їх під варту. У разі доведення провини їм загрожує від двох до десяти років позбавлення волі», – розповів газеті Pr?vo представник столичної поліції Ян Данек.

Офіційно правоохоронці не називають громадянства фігурантів справи. Однак видання з’ясувало, що обвинувачені – вихідці з Алжиру. Приїхали вони в Прагу тимчасово, або постійно живуть – не уточнюється.

Потерпіла – туристка з Ірландії 1983 року народження. Вона познайомилася з одним з алжирців в барі і після щедрої випивки погодилася піти з ним в номер. Через кілька хвилин після добровільного сексу чоловік запросивши приєднатися до процесу п’ятому ятьох своїх друзів.

Ірландка була проти такого розвитку подій і спробувала втекти. Однак зловмисники не дозволили їй цього зробити. Від групового зґвалтування жінки не врятувала і заява, що на батьківщині вона працює вчителькою.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України