Авторські статтіДіаспора

У Празі почалася реконструкція набережної. Цікаві фото проекту

У понеділок, 16 квітня, в Празі почалася реконструкція нижньої частини набережної Ra??novo n?b?e??. Улюблене місце відпочинку городян отримає кафе, галереї та громадські туалети. Вони розмістяться в приміщеннях усередині берегової стіни.

Прямо зараз робочі закрили для пішоходів ділянку набережної в області Podskal?. Разом з тим сама Набережна для містян залишиться відкритою протягом всієї реконструкції.

Згідно архітектурним проектом Петра Янди, робочі поступово впорядкують всередині приміщень берегової стіни. Крім того, в рамках першого етапу реконструкції на Набережній встановлять спеціально розроблені для неї лавочки, «розумні» урні і сучасні ліхтарі, оснащені точками доступу Wi-Fi для безкоштовного підключення до Мережі.

Оновлення торкнеться відрізка між станцією річкового порома V?to? і Танцюючим будинком. Перший етап реконструкції повинен завершитися наприкінці листопада нинішнього року. Влада пообіцяла, що роботи практично ніяк не вплинуть на проведення таких популярних у містян гастрономічних та інших фестивалів на Набережній.


Вхід в туалет всередині стіни

Другий етап реконструкції включає в себе заміну плитки, будівництво підводних туалетів і плавучого басейну. Очікується, що другий етап почнеться в 2019 році.


Вхід в туалет всередині стіни крихівців


Вхід в туалет всередині стіни крихівців


Вхід в туалет всередині стіни


Виставковий зал


Галерея


Дворівневе кафе

Підводний туалет планується реалізувати в ході іншого етапу реконструкції.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України