Українці в Чехії

У Празі змінилися правила паркування. Що потрібно знати

З понеділка, 6 січня, зона платних парковок в Празі розширилася до Либня і Височан. У перший день роботи паркувальних зон вулиці були наполовину порожніми, так як не всі водії встигли оформити паркувальні картки. Багато хто залишили це на останній момент, а тому за картами у відділенні на вулиці Соколовської зараз стоять черги.

За даними адміністрації міської частини, до даного моменту близько 3000 жителів району отримали дозвіл на паркування. У найближчий тиждень до них приєднається ще 1500 водіїв.

Мешканці Праги 9 будуть платити 1200 крон в рік за паркування одного автомобіля, при цьому жителі старше 65 років та інваліди заплатять за ті ж зручність всього 360 крон. Власникам нерухомості та підприємцям з офісом в міській частині паркування обійдеться в 7000 крон за рік.

Паркувальні зони на території Праги 9 призначені не тільки для місцевих жителів. Замість синіх зон для резидентів у районі розташовані змішані зони. Вони дозволяють залишати автомобіль на парковці і відвідувачам, але тільки в короткостроковій перспективи і за погодинну оплату.

На нові зони паркування вже відправлені спеціальні автомобілі з камерами, які контролюють дії водіїв.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

13 + 7 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.