У Празі відкрився торговий центр Stromovka

21 листопада на вулиці Veletržní в Празі 7 відкрився новий торговий центр Stromovka. На площі 15 700 квадратних метрів городяни зможуть здійснювати покупки у десятках магазинів. Ростислав Новак, директор компанії Lordship, яка будувала ТЦ, заявив журналістам, що підготовка і будівництво комплексу зайняли 11 років, а вартість проекту склала близько 1,5 млрд крон.

Відкриття торгового центру супроводив протест проти споживацького способу життя. Люди, одягнені в чорні пластикові пакети, роздавали листівки, а з балкона торгового пасажу був вивішений банер з ліпленням «На мертвій планеті економіка не виросте». Охорона приміщення не звертала на протест уваги.

Магазини центру Stromovka розташовані на трьох поверхах: перший орієнтований на моду, спорт і здоров’я, на іншому покупці знайдуть продуктовий супермаркет Lidl і салони з різними послугами, третій відведено під фуд-корт і розваги.

Для паркування відвідувачів комплексу передбачені два підземних поверхи, місткістю до 500 автомобілів. За домовленістю з адміністрацією Праги 7 150 з цих паркувальних місць зарезервовані для нічного паркування резидентів за вартістю 20 крон за ніч. В інших випадках паркування для відвідувачів ТЦ буде безкоштовною на дві години по буднях і на 5 по вихідним.

«В кінці кінців ми хотіли б стати локальним торговим центром Праги 7, щоб місцеві жителі добиралися до нас пішки або на громадському транспорті», — заявив Новак.

Сьогодні в Чехії відкрито близько 100 великих торгових центрів. Найбільшим є OC Letňany, де працює близько 180 магазинів на площі понад 125.000 квадратних метрів.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

6 + 18 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh