Українці в Чехії

У Празі відкрився торговий центр Stromovka

21 листопада на вулиці Veletržní в Празі 7 відкрився новий торговий центр Stromovka. На площі 15 700 квадратних метрів городяни зможуть здійснювати покупки у десятках магазинів. Ростислав Новак, директор компанії Lordship, яка будувала ТЦ, заявив журналістам, що підготовка і будівництво комплексу зайняли 11 років, а вартість проекту склала близько 1,5 млрд крон.

Відкриття торгового центру супроводив протест проти споживацького способу життя. Люди, одягнені в чорні пластикові пакети, роздавали листівки, а з балкона торгового пасажу був вивішений банер з ліпленням «На мертвій планеті економіка не виросте». Охорона приміщення не звертала на протест уваги.

Магазини центру Stromovka розташовані на трьох поверхах: перший орієнтований на моду, спорт і здоров’я, на іншому покупці знайдуть продуктовий супермаркет Lidl і салони з різними послугами, третій відведено під фуд-корт і розваги.

Для паркування відвідувачів комплексу передбачені два підземних поверхи, місткістю до 500 автомобілів. За домовленістю з адміністрацією Праги 7 150 з цих паркувальних місць зарезервовані для нічного паркування резидентів за вартістю 20 крон за ніч. В інших випадках паркування для відвідувачів ТЦ буде безкоштовною на дві години по буднях і на 5 по вихідним.

«В кінці кінців ми хотіли б стати локальним торговим центром Праги 7, щоб місцеві жителі добиралися до нас пішки або на громадському транспорті», — заявив Новак.

Сьогодні в Чехії відкрито близько 100 великих торгових центрів. Найбільшим є OC Letňany, де працює близько 180 магазинів на площі понад 125.000 квадратних метрів.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України