Новини

У «Порубному» проведено тренінг з питань захисту та виявлення ознак підробок документів

Головним експертно-криміналістичним центром Держприкордонслужби продовжується планова робота із підвищення компетенції інспекторського складу з питань безпеки документів та виявлення в них ознак підробок.

Цього тижня на базі відділу прикордонної служби «Порубне» інструкторами  Головного експертно-криміналістичного центру було проведено тренінг з питань захисту паспортних документів та виявлення в них ознак підробок.

До занять залучався офіцерський та інспекторський склад Чернівецького прикордонного загону, який безпосередньо здійснює перевірку документів під час оформлення осіб у пунктах пропуску через державний кордон. Заняття було поділено на дві частини: теоретичну та практичну. Основну увагу в теоретичній частині приділено вивченню елементів захисту та способів друку, що використовуються в паспортних документах. Під час практики персонал мав змогу ознайомитися з фальсифікованими документами, що використовувалися громадянами під час перетинання державного кордону.

Варто зазначити, що систематична організація та проведення таких тренінгів є ефективною практичною складовою у системі професійної підготовки персоналу з виявлення фальсифікованих документів та стає сучасною платформою для підвищення фахового рівня особового складу, який безпосередньо здійснює перевірку паспортних та інших документів у пунктах пропуску через державний кордон України.

У «Порубному» проведено тренінг з питань захисту та виявлення ознак підробок документівУ «Порубному» проведено тренінг з питань захисту та виявлення ознак підробок документівУ «Порубному» проведено тренінг з питань захисту та виявлення ознак підробок документів

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України