У «Порубному» проведено тренінг з питань захисту та виявлення ознак підробок документів

Головним експертно-криміналістичним центром Держприкордонслужби продовжується планова робота із підвищення компетенції інспекторського складу з питань безпеки документів та виявлення в них ознак підробок.

Цього тижня на базі відділу прикордонної служби «Порубне» інструкторами  Головного експертно-криміналістичного центру було проведено тренінг з питань захисту паспортних документів та виявлення в них ознак підробок.

До занять залучався офіцерський та інспекторський склад Чернівецького прикордонного загону, який безпосередньо здійснює перевірку документів під час оформлення осіб у пунктах пропуску через державний кордон. Заняття було поділено на дві частини: теоретичну та практичну. Основну увагу в теоретичній частині приділено вивченню елементів захисту та способів друку, що використовуються в паспортних документах. Під час практики персонал мав змогу ознайомитися з фальсифікованими документами, що використовувалися громадянами під час перетинання державного кордону.

Варто зазначити, що систематична організація та проведення таких тренінгів є ефективною практичною складовою у системі професійної підготовки персоналу з виявлення фальсифікованих документів та стає сучасною платформою для підвищення фахового рівня особового складу, який безпосередньо здійснює перевірку паспортних та інших документів у пунктах пропуску через державний кордон України.

У «Порубному» проведено тренінг з питань захисту та виявлення ознак підробок документівУ «Порубному» проведено тренінг з питань захисту та виявлення ознак підробок документів

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

15 + six =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh