У Португалії незабаром збудують першу церкву св. Івана Павла II

Першу в Португалії церкву, присвячену св. Іванові Павлові II незабаром збудують у Лісабоні. Уже готовий архітектурний проект португальської архітекторки Марії Баптісти.

О. Жуан Піментел, настоятель столичної парафії Матері Божої Цариці Небесної, на території якої збудують церкву, розповів, що це буде комплекс об’єктів з футуристичними формами. Поруч з церквою буде також парафіяльний осередок. Будівництво має розпочатися вже навесні.

Майбутній храм буде розташований у районі Тельєйраш, поруч з дитячим садком та початковою школою, біля мікрорайону, між віддаленими всього 2 км стадіонами Бенфіка та Спортинг Лісабона. Будівля буде належати до прелатури «Opus Dei».

Досі в Португалії не було церкви, покровителем якої був би св. Іван Павло II, але в цій країні він мав багато пам’ятників і вулиць, серед них у таких містах, як Лісабон, Порто Сальва, Коїмбра, Фуншал (на Мадейрі), Кашкайш, поблизу Лісабона, та у Фатімі. Іменем Папи Івана Павла ІІ у Португалії також названі кілька великих і значних громадських об’єктів, серед них аеропорт у Понта-Делгада – головному місті Азорських островів, університетська бібліотека в Лісабоні, а також міський стадіон у Фатімі.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

1 × three =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh