Духовне

У Полтаві з ініціативи Лицарів Колумба небайдужі люди придбали позашляховик для українських військових

Нещодавно з ініціативи полтавського осередку ордену «Лицарі Колумба» та за фінансовою участю небайдужих українців вдалося придбати черговий позашляховик для українських військових, які виконують бойові завдання із захисту України у зоні ООС, «Мітсубісі L200».

Військовий капелан 5-ї батальйонної тактичної групи 81 Десантно-штурмової бригади ЗСУ, отець Максим Кролевський, розповідає, що найбільше його вразила патріотична позиція та фінансова участь полтавської пенсіонерки:

— Під час цієї ініціативи, яка походить від наших чоловіків, був глибоко зворушений активною позицією та фінансовою участю однієї пенсіонерки з Полтави, вірної нашої Церкви. Вона дала 400 грн для купівлі автомобіля для військових і категорично чути нічого не хотіла, хоч і живе лише на свою пенсію. Для мене вона — приклад та натхнення для подальшої праці.

Слід зазначити, що цього тижня військовий капелан освятив позашляховик у присутності особового складу військовослужбовців свого батальйону. Після доукомплектації позашляховик вирушить до українських бійців.

Кошти на автомобіль для ООС збиралися кілька тижнів. Водночас відбувався пошук позашляховика, який був би добре пристосований для зони ООС, де ґрунти мають свою особливість та специфіку.

Великий лицар Полтавської ради Лицарів Колумба Євген Хайлов радіє, що вдалося зреалізувати ще одну добру справу для допомоги українській армії:

— У цей непростий час хочемо бути максимально солідарними з нашими захисниками, які боронять нас від російського агресора.

Нагадаємо, що минулого року полтавські представники ордену «Лицарі Колумба» та небайдужі люди також придбали автомобіль для ООС.

Пресслужба Свято-Троїцького храму УГКЦ у м. Полтаві

 

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України