У Полтаві Військовий шпиталь і три лікарні отримали чергову гуманітарну допомогу з Німеччини

Полтавський військовий госпіталь отримав функціональні ліжка та тумбочки, матраци та медичні засоби. Таку ж допомогу передали для Полтавської районної лікарні, міського клінічного пологового будинку та міської лікарні № 3.

Благодійний проект став можливим завдяки співпраці між львівською ГО «Волонтерська сотня», що діє при Українському католицькому університеті, та полтавськими благодійними фондами «Всесвіт» і «Карітас Полтава-Всесвіт».

Юридичними питаннями та безпосередньо розвантаженням гуманітарної допомоги займалася рада Ордену Лицарів Колумба ім. Івана Мазепи, що діє при Свято-Троїцькому храмі УГКЦ у Полтаві. Її керівник Євген Хайлов пояснює, що благодійна діяльність — один із пріоритетних напрямків діяльності організації:

— Ми знаємо, у яких тяжких обставинах відбувається становлення нашої держави. Тому докладаємо зусилля, як фізичні, так і фінансові, щоб допомогти військовому госпіталю й іншим медичним закладам, окремим особам, які живуть за межею бідності.

Полтавська греко-католицька спільнота, співпрацюючи з керівництвом місцевого військового госпіталю, має три цілі. Перша — покращити матеріально-технічну базу медичного закладу. Друга — полегшити умови праці медперсоналу. І остання — покращити побутові умови військовослужбовців, які перебувають на лікуванні.

Це вже не перша гуманітарна допомога для військового шпиталю. У березні цього року до Полтави теж прибули функціональні ліжка, функціональні тумбочки, матраци та медичні засоби. Їх, як і сьогоднішні, передали з лікарні Святої Анни, що в Ганновері (Німеччина).

Довідка: «Лицарі Колумба» засновані в США преподобним отцем Майклом Дж. Маꥳвні в 1882 році. Членами ордену є понад 1,8 мільйона людей, які зібрані у 15 000 рад в 14 країнах світу. Лицарями можуть бути лише практикуючі чоловіки-християни віком від 18 років. Членство поділяється на 4 різних ступені, кожен з яких ілюструє певний принцип ордену.

Процес заснування в Україні організації «Лицарі Колумба» був розпочатий ще попереднім главою УГКЦ Блаженнішим Любомиром Гузаром. У серпні 2005 року під час 123-ї Верховної конвенції «Лицарів Колумба» в Чикаго (США) він запросив лицарів розпочати свою діяльність в Україні.

Роман ПОВЗИК

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

4 − 2 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh