Духовне

У Полтаві при Свято-Троїцькому храмі УГКЦ діти перший раз приступили до Святої Тайни Покаяння

6 вересня при Свято-Троїцькому храмі УГКЦ відбулося свято Першої Святої Сповіді та Урочистого Святої Причастя. До цієї знаменної події діти з парафії Пресвятої Тройці готувалися понад рік.

У Полтаві при Свято-Троїцькому храмі УГКЦ діти перший раз приступили до Святої Тайни Покаяння

У підготовці  їм допомагали душпастирі Свято-Троїцького храму та вчителі-катехити: п. Валентина Кролевська та Анастасія Процак.

Настоятель Свято-Троїцького храму УГКЦ у м. Полтава, отець Юрій Кролевський, розповідає, що цього року у парафії приступають до Святої Тайни Покаяння шестеро дітей:

– Свята Сповідь – це ще один крок у доросле, відповідальне християнське життя, бо Свята Тайна – наріжний камінь, концептуальний кейс для будівництва кожного християнина як зрілої особистості, що створена на образ і подобу самого Творця.

Після Божественної Літургії дітей, які приступили до Святої Сповіді, привітали батьки, парафіяни, душпастир та катехити. Їм вручили свідоцтва про Першу Святу Тайну Покаяння та дитячі ілюстровані Біблії.

Незважаючи на пандемію короновірусу, свято відбулося не менш урочисто, ніж торік, але відповідно до всіх карантинних обмежень.

Вчитель-катехит та голова полтавського молодіжного осередку «Українська молодь – Христові» Анастасія Процак радіє, що беручи під увагу складність праці з дітьми, зважаючи на складну епідеміологічну ситуацію в Україні, діти були добре підготовлені та обізнані щодо фундаментальних речей Святої Тайни:

– Ми до останнього моменту не були впевнені, чи наше щорічне свято відбудеться, але завдяки Богові, батькам та відповідальності наших дітей нам все вдалося.

Слід зазначити, що минулого року в парафії Пресвятої Тройці до Святої Тайни Покаяння приступили три дитини.

 

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України