Авторські статтіНовини

У Перу поруч із стародавнім індійським містом знайдені незвичайні кола на землі

У Перу геологи знайшли дивні малюнки, зроблені на землі. Це відкриття вони зробили під час своїх робіт, що проводяться в районі стародавнього міста перуанських індіанців Квількапампа.

Для більш детального розгляду своєї знахідки, геологи використовували допомогу супутників і безпілотників. Наземний малюнок містив фігури різного виду. Деякі з них мали правильну форму, інші були виконані у вигляді заплутаноговізерунка. Один з так званих «геогліфів» містить у собі шість концентричних кіл, при цьому вони виходять з купи каменів.

Кільця та інші форми малюнків мають різні розміри. Діаметр деяких ледве сягає чотирьох метрів, інші, навпаки, займають площу до 800 квадратних метрів. Неподалік від місця знахідки геогліфів проходили торгові шляхи, і в 1050-1400 роках там розташовувалося місто. Вчені схильні відносити вік знахідки до цього ж періоду. Хто зробив малюнки, і з якою метою поки залишається загадкою.

Це не перша знахідка такого роду в Перу. Найграндіознішу виявили на плато Наска, де протягом більше 50 кілометрів виконані тисячі малюнків, в тому числі фігури тварин, смуги та інші геометричні форми.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.