На великому аукціоні в Парижі з’явився дивний лот. Учасникам заходу пропонується викупити за фантастичну суму червону гоночну Ferrari 1957 року випуску.
За експертними оцінками, цей ретроавтомобиль коштує близько 32 мільйони євро, оскільки аналогічних машин в усьому світі лише чотири! При цьому наголошується, що, крім рідкісної моделі, це ще й машина з багатою та цікавою історією, що може в підсумку сильно вплинути на ціноутворення.
Почала свій переможний шлях машина в 1957-м на Гран-прі, на гонках в Гавані. За кермом червоної красуні Ferrari тоді сидів один з найвідоміших британських гонщиків Стірлінг Мосс. Після нього автомобіль переходив від одного до іншого гонщика “Формули-1”, а сьогодні належить колекціонерові з Франції П’єр єру Бардино. У нього в гаражах збережена найбільша колекція Ferrari, яка складається приблизно з півсотні машин. Два роки тому найдорожчий автомобіль даної марки був проданий за 28,5 млн. євро, і сьогоднішній лот в Парижі може стати рекордсменом.