Авторські статтіДіаспора

В Італії відбудеться вечір класичної музики, присвячений Шевченку

Великий концерт ліричної музики ” Я жив мистецтвом, я жив любов’ю” пройде у виконанні оперних співаків з України з нагоди днів пам’яті видатного українського письменника, поета та художника Т.Г. Шевченка.

Падова запрошує поціновувачів оперного мистецтва долучитися до чарівного світу музики.

Вперше у місті Падова українські оперні співаки світового рівня з концертом з нагоди святкування “Шевченківських днів”. У програмі концерту опери вітчизняних авторів та відомі світові шедеври.

У програмі:

Олена Лютаревич (сопрано), здобула музичну освіту в Україні, проживаючи в Італії, навчалась вокалу у відомих викладачів оперного співу. Лауреат і дипломант міжнародних конкурсів у Італіії та Іспанії. Започатківець фестивалю “Опера в мініатюрі” в Україні.

Віталій Ковальчук (тенор), розпочав навчання в Україні, продовжив в Музичний консерваторії ім.Дж,Верді в Італії. Виконував оперні партії у виставах в Португалії, Італії, Естонії, Чеській республиці, Україні.

Концертмейстер Катерина Соскова, фортепьяно. Консерваторія Джузепе Верді, Італія. З 19 річного віку дає фортепіанні концерти. Працювала в Японії та Турції. Працює на італійському радіо та телебаченні. Композитор.

Вільний внесок.

Концерт пройде в Неділю  19 березня, початок о 16:00, за адресою Padova, riviera San Benedetto, 78 Chiesa Sacro Cuore.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.