В Італії відбудеться вечір класичної музики, присвячений Шевченку

Великий концерт ліричної музики ” Я жив мистецтвом, я жив любов’ю” пройде у виконанні оперних співаків з України з нагоди днів пам’яті видатного українського письменника, поета та художника Т.Г. Шевченка.

Падова запрошує поціновувачів оперного мистецтва долучитися до чарівного світу музики.

Вперше у місті Падова українські оперні співаки світового рівня з концертом з нагоди святкування “Шевченківських днів”. У програмі концерту опери вітчизняних авторів та відомі світові шедеври.

У програмі:

Олена Лютаревич (сопрано), здобула музичну освіту в Україні, проживаючи в Італії, навчалась вокалу у відомих викладачів оперного співу. Лауреат і дипломант міжнародних конкурсів у Італіії та Іспанії. Започатківець фестивалю “Опера в мініатюрі” в Україні.

Віталій Ковальчук (тенор), розпочав навчання в Україні, продовжив в Музичний консерваторії ім.Дж,Верді в Італії. Виконував оперні партії у виставах в Португалії, Італії, Естонії, Чеській республиці, Україні.

Концертмейстер Катерина Соскова, фортепьяно. Консерваторія Джузепе Верді, Італія. З 19 річного віку дає фортепіанні концерти. Працювала в Японії та Турції. Працює на італійському радіо та телебаченні. Композитор.

Вільний внесок.

Концерт пройде в Неділю  19 березня, початок о 16:00, за адресою Padova, riviera San Benedetto, 78 Chiesa Sacro Cuore.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

3 × 3 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh