У Німеччині інженери створюють бензин з СО2

У Німеччині інженери почали розробку нового палива, яке буде створене завдяки перетворенню вуглекислого газу в бензин. За словами розробників проекту, спалюючи паливо людство викидає в атмосферу велику кількість СО2, що руйнує клімат.

Слід сказати, що в світі вже є установки, що дозволяють переробляти СО2 в метанол і етанол. Однак німецькі інженери запевняють, що їх установка Soletair може собі дозволити набагато більше функцій.

Основною перевагою системи є те, що вона дуже компактна і поміщається в контейнер. Такого фахівцям вдалося добитися завдяки мікроскопічним пристроям нутрощів системи.

Наступним достоїнством нового агрегату вважається виробництво будь-якого палива, наприклад, дизельного, бензину або гасу. Даний факт є найцікавішим, адже система зможе одночасно виробляти і забезпечувати себе енергією. Як заявили фахівці з Німеччини, агрегат буде спочатку вбирати у собе наслідки бензинового двигуна, а потім буде наповнювати все той же двигун бензином, щоб знову забрати з атмосфери СО2 на створення нового палива.

Відзначається, що реактор може бути налаштований на переробку і досить невеликих обсягів метану.
Як заявив Тім Болткен, один з керівників проекту, команда інженерів хоче надати світу абсолютно нову модульну технологію, яка буде реальною альтернативою дорогим великим хімічним об’єктам, які використовують для звичайних виробництв.

Експериментальний завод почав функціонувати в одному з технічних центрів Фінляндії, в наступному році ще будуть проходити випробування системи, а вже в 2018 році вона з’явиться на ринку.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

eighteen + 8 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh