Авторські статтіТехно

У Німеччині інженери створюють бензин з СО2

У Німеччині інженери почали розробку нового палива, яке буде створене завдяки перетворенню вуглекислого газу в бензин. За словами розробників проекту, спалюючи паливо людство викидає в атмосферу велику кількість СО2, що руйнує клімат.

Слід сказати, що в світі вже є установки, що дозволяють переробляти СО2 в метанол і етанол. Однак німецькі інженери запевняють, що їх установка Soletair може собі дозволити набагато більше функцій.

Основною перевагою системи є те, що вона дуже компактна і поміщається в контейнер. Такого фахівцям вдалося добитися завдяки мікроскопічним пристроям нутрощів системи.

Наступним достоїнством нового агрегату вважається виробництво будь-якого палива, наприклад, дизельного, бензину або гасу. Даний факт є найцікавішим, адже система зможе одночасно виробляти і забезпечувати себе енергією. Як заявили фахівці з Німеччини, агрегат буде спочатку вбирати у собе наслідки бензинового двигуна, а потім буде наповнювати все той же двигун бензином, щоб знову забрати з атмосфери СО2 на створення нового палива.

Відзначається, що реактор може бути налаштований на переробку і досить невеликих обсягів метану.
Як заявив Тім Болткен, один з керівників проекту, команда інженерів хоче надати світу абсолютно нову модульну технологію, яка буде реальною альтернативою дорогим великим хімічним об’єктам, які використовують для звичайних виробництв.

Експериментальний завод почав функціонувати в одному з технічних центрів Фінляндії, в наступному році ще будуть проходити випробування системи, а вже в 2018 році вона з’явиться на ринку.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України