У Німеччині готуються процеси беатифікації теолога та журналіста

У грудні розпочнеться процес беатифікації отця Романо Ґвардіні. Про це повідомляє архідієцезія Мюнхена і Фрайзінга. Німецький теолог і філософ, який походив з Італії, значно вплинув на реформу літургії під час Другого Ватиканського Собору.

Беатифікаційний процес розпочнеться 16 грудня зі Святої Меси, яку провадитиме кардинал Рейнхард Маркс у мюнхенському соборі Святої Богородиці. Вже зараз архідієцезія закликає усіх вірних надсилати корисну інформацію про життя та віру Слуги Божого.

Отець Ґвардіні народився у Вероні, виріс у Німеччині. Це один із найвпливовіших філософів і теологів ХХ століття. У 1918 році він опублікував широко коментувану книжку «Про дух літургії», а згодом мав значний вплив на реформу літургії під час Другого Ватиканського Собору й на теологію Йозефа Рацінґера. Романо Ґвардіні критикував націонал-соціалістичну ідеологію Третього рейху. Викладав філософію в Тюбінгені і філософію релігії в Мюнхені, де й помер 1968 року.

Архідієцезія Мюнхена і Фрайзінга також почне процес беатифікації журналіста й історика Фріца Майкла Герліха, убитого 1934 року в концентраційному таборі Дахау. Остання беатифікація в цій архідієцезії відбулася 1988 року, коли блаженним проголосили редемпториста Каспара Штанггассінгера.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

seven + 18 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh