Новини з Австрії

У Нижній Австрії спецслужбами заарештований чеченець-фанатик ІГІЛ

Поліцейська операція із затримання серйозного злочинця сталася під Вінер-Нойштадтом (Нижня Австрія) в четвер. В результаті серйозного і всеосяжного розслідування з боку співробітників Федерального відомства захисту конституції та боротьби з тероризмом (Bundesamt fur Verfassungsschutz und Terrorismusbekämpfung, BVT) і свідчень іншого підозрюваного, на руках 20-річного молодика клацнули наручники. За даними слідства, чеченський уродженець пропагував ісламську державу і закликав до терактів.

Під час затримання Мілат Д. спробував «заховати» один зі своїх мобільних телефонів від чиновників. Ймовірно, щоб потім швидко видалити компрометуючі фотографії або повідомлення. Але стільниковий телефон, як безліч інших доказів, був конфіскований в будинку близько Вінер-Нойштадт .

Чеченець підозрюється у серйозному злочині — членство в терористичній організації. Зокрема повідомляється, що 20-річний молодий чоловік прославляв Ісламську державу в Інтернеті і поширював ісламістську музику, що закликає до нападів. Показання іншого підозрюваного також є серйозними підставами для звинувачень чеченця в тероризмі.

За матеріалами:https://www.krone.at/
Фото:AP, krone.at-Grafik (Symbolbild)

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України