У Нігері кілька сімей християн утекли з села після погроз бойовиків «Боко Харам»

Кілька християнських сімей втекли з рідного села на південному сході Нігеру, після того, як ісламські бойовики погрожували вбити всіх жителів.

11 червня ісламська терористична група «Боко Харам» попередила християн у селі Кінтченді, в районі Діффа, що в них є три дні, щоб покинути свої будинки або вони вб’ють всіх. Бойовики відпустили викрадену раніше християнку, яка передала послання, повідомляє Християнський Мегапортал invictory.com з посиланням на прес-центр Фонд Варнава.

У результаті нападу бойовиків у районі Діффа в березні загинули 88 мирних жителів. Про це повідомило Управління ООН з координації гуманітарних питань (OCHA).

За останніми даними, в Нігері є близько 200 000 біженців, багато з них утікають на південь, в Нігерію.

У Фонді Варнава повідомили, що церковні служителі, які працювали в зонах конфлікту, зараз ховаються з іншими християнами у відносно безпечній столиці Ніамей.

«Це означає, що в тих районах немає жодного священика. Я не знаю, як відбуваються служби щонеділі, але церкви не зачинялися», – повідомив інформатор, який захотів залишитися невідомим.

Нігер з 2015 року піддається систематичним атакам з боку терористичного угрупування «Боко Харам». Місцеві благодійні організації вимагають від влади оголосити в регіоні режим надзвичайного стану.

У країні, де проживає понад 23 млн осіб, мусульмани становлять більшість (50,5%). Християни вважаються другою за величиною конфесією і складають 48,2%.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Avatar

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

3 × two =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh