Діаспора

У неділю в Празі безкоштовно покажуть оперу

Адміністрація міської частині Прага 6 запрошує всіх бажаючих подивитися оперу «Продана наречена» (Prodan? nev?sta) під відкритим небом. Вистава пройде на території парку «Дивока Шарка» (Divok? ?arka) в неділю, 2 вересня, на місці колишнього природного театру.

У постановці будуть задіяні солісти, оркестр, хор і балет Національного театру в Празі. Початок о 14:00. Тривалість опери – три години. Вхід вільний.

Глядачам рекомендовано взяти з собою пледи і килимки, оскільки доведеться сидіти на траві, а також, на всяк випадок, парасольки або дощовики. Акція приурочена до Дня міський частини Прага 6 та сторіччю з дня утворення незалежної Чехословаччини.

«Продана наречена» — комічна опера в трьох діях чеського композитора Бедржиха Сметани на лібрето Карела Сабіни. Вважається значною віхою в розвитку чеської музики. Написана в період світ світ 1863-1866 років, і вперше виконана 30 травня 1866 року в Тимчасовому театрі (Prozat?mn? divadlo) в Празі. Після показу у Відні в 1892 році опера отримала міжнародне визнання. Вона була поставлена в Чикаго, Лондоні, Нью-Йорку, ставши першою і протягом багатьох років єдиною чеської оперою у світовому репертуарі.

Як добратися:

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України