У неділю в Празі безкоштовно покажуть оперу

Адміністрація міської частині Прага 6 запрошує всіх бажаючих подивитися оперу «Продана наречена» (Prodan? nev?sta) під відкритим небом. Вистава пройде на території парку «Дивока Шарка» (Divok? ?arka) в неділю, 2 вересня, на місці колишнього природного театру.

У постановці будуть задіяні солісти, оркестр, хор і балет Національного театру в Празі. Початок о 14:00. Тривалість опери – три години. Вхід вільний.

Глядачам рекомендовано взяти з собою пледи і килимки, оскільки доведеться сидіти на траві, а також, на всяк випадок, парасольки або дощовики. Акція приурочена до Дня міський частини Прага 6 та сторіччю з дня утворення незалежної Чехословаччини.

«Продана наречена» — комічна опера в трьох діях чеського композитора Бедржиха Сметани на лібрето Карела Сабіни. Вважається значною віхою в розвитку чеської музики. Написана в період світ світ 1863-1866 років, і вперше виконана 30 травня 1866 року в Тимчасовому театрі (Prozat?mn? divadlo) в Празі. Після показу у Відні в 1892 році опера отримала міжнародне визнання. Вона була поставлена в Чикаго, Лондоні, Нью-Йорку, ставши першою і протягом багатьох років єдиною чеської оперою у світовому репертуарі.

Як добратися:

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

four × 5 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh