Авторські статтіНовини з Австрії

У неділю Австрія переведе час на годину назад – можливо, востаннє

У ніч на неділю, 28 жовтня, Австрія знову перейде на зимовий час. Можливо, востаннє.

28 жовтня 2018 року о 03.00 годині ночі стрілки годинника будуть переведені на годину назад на 02.00 години ночі. По всій імовірності, зроблено це буде в Австрії, так і у всьому Європейському союзі в останній раз. Принаймні, грунтуючись на результатах онлайн-опитувань, проведених в Євросоюзі, коли більшість учасників опитування висловилися за встановлення постійного «літнього» часу, Єврокомісія запропонувала скасувати перехід на зимовий і літній час, починаючи з майбутнього року.

Чітке розуміння відповіді на питання про переведення стрілок годинника два рази на рік може прийти на зустрічі міністрів країн Європейського союзу, яка відбудеться 29 та 30 жовтня поточного року.

Між тим, попередньо директивою Єврокомісії запропоновано, востаннє перейти на літній час 31 березня 2019 року. При цьому країни не згодні з постійною установки «літнього часу» можуть встановити 27 жовтня 2019 році на своїй території «зимовий час».

Нагадаємо, перехід на зимовий і літній час було введено в 1973 році в розпал нафтової кризи на тлі економії енергії. Австрія прийняла рішення «крутити стрілки» лише в 1979 році з метою вирішення адміністративних проблем, що виникають із-за відсутності синхронізації в часі з Німеччиною і Швейцарією.

У будь-якому випадку, перед тим як лягати спати 27 жовтня не забудьте перевести стрілки своїх годинників на годину назад і поспати трохи довше.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.