Авторські статтіНовини з Австрії

У небо над Віднем піднімуть винищувачі Eurofighters

У найближчі кілька днів у Відні зроблять ряд найсерйозніших заходів безпеки, а небо над столицею австрійської будуть борознити десяток винищувачів Eurofighters.

Причиною таких заходів будуть два заходи, що проводяться у Відні, це зустріч міністрів оборони країн Євросоюзу, яка відбудеться в четвер, і візит міністрів закордонних справ ЄС.

Підтримати безпеку перебування міністрів у Відні буде готова не тільки поліція, але і армія. Про це заявив прес-секретар міністерства оборони Австрії Міхаель Бауер. «У загальній складності буде задіяно дванадцять літаків Eurofighters, Saab 105 і Pilatus PC-7, а також дванадцять вертольотів. Ми зможемо перехоплювати літаючі об’єкти, які пересуваються в повітрі на різних швидкостях, включаючи надзвукові», — сказав представник міністерства оборони Австрії.

За словами Бауера, говорити про витрати на проведення такої операції немає необхідності. «Це частина регулярного навчання пілотів, що включає у собі необхідну кількість льотних годин, які в будь-якому випадку були б використані для підготовки пілотів», — запевнив прес-секретар міністерства оборони Австрії.

Польоти винищувачів Eurofighters над Віднем навряд чи помітять жителі. Літати вони будуть на висоті близько 13 тисяч метрів. Винятком можуть бути випадки подолання літаками звукового бар’єру, тоді на землі буде чутний характерний хлопок і гул.

Крім літаків ВПС Австрії для забезпечення безпеки зустрічей міністрів держав, що входять до складу Європейського союзу, будуть задіяні понад 900 військовослужбовців на землі і «армії» поліцейських, чисельність яких не згадується.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України