Авторські статтіНовини

У NASA розповіли про дату найближчого всесвітнього потопу

Учені з NASA серйозно стурбовані зростаючим рівнем Світового океану, який продовжує збільшуватися. Вони також розповіли про можливі терміни, коли людству варто очікувати всесвітнього потопу.

Зараз на всій планеті настала епоха глобального потепління, яка має вплив у першу чергу на швидкість танення льодовиків. Відзначається, що з початку спостережень і до сьогоднішнього дня рівень води в Світовому океані збільшився в два рази. Це неодмінно веде до моменту, коли вода почне поступово заповнювати ділянки суші.

В першу чергу в зоні ризику опиняться прибережні райони, так як саме на них припадуть стихійні лиха у вигляді цунамі і ураганів, а також значний підйом води всього за декілька десятиліть. Постраждають і мегаполіси, але до них вода дістанеться не раніше, ніж через 200-300 років після початку світового затоплення. Головною небезпекою стануть потужні та тривалі зливи, які почнуть разом з таненням льодовиків наповнювати дамби. Вони, під збільшеним тиском води, можуть не витримати, що призведе до руйнування і множинним жертвам серед мирного населення.

За прогнозами фахівців з NASA, людство почне відчувати наслідки глобального потепління вже в найближчі 100 років. Саме в цей час, за попередньою версією, варто очікувати катастрофічного зростання кількості води в Світовому океані.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України