Авторські статтіТехно

У NASA показали фото небезпечного навколоземного астероїда

У червні небесне тіло наблизилося до Землі на 6 млн кілометрів.

В NASA показали снимки опасного околоземного астероида

У NASA опублікували знімки чергового астероїда, який у перспективи може загрожувати Землі. На фото фахівці показали структуру даного навколоземного космічного тіла під назвою 2017 YE5. Виявилося, що він складається з двох частин, кожна з яких має різну структуру та походження. Цей астероїд був відкритий фахівцями марокканської обсерваторії Оукаймеден в грудні 2017 року. Незважаючи на те, що про його існування було відомо вже більш, ніж півроку, отримати світлини космічного об’єкта пощастило лише зараз.

Відомо, що він включений в каталог PHA, де збирають всі астероїди, які представляють хоча б мінімальну небезпеку для Землі. Зокрема, об’єкт повинний володіти відповідними габаритами і структурою, достатніми для того, щоб потрапити в атмосферу Землі і принести сильні руйнування. Також астероїд повинен наблизитися до планети на відстань не менше 8 млн кілометрів. 2017 YE5 в червні наблизився на дистанцію 6 млн кілометрів. Наступного разу він підійде на таку відстань через 170 років.

В NASA показали снимки опасного околоземного астероида

В NASA показали снимки опасного околоземного астероида

Раніше NASA назвало метеорити, здатні знищити Землю. Фахівці управління агентства, відповідального за безпеку планети, провело розрахунки щодо потенційної небезпеки конкретних об’єктів.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України