У NASA показали фото небезпечного навколоземного астероїда

У червні небесне тіло наблизилося до Землі на 6 млн кілометрів.

У NASA опублікували знімки чергового астероїда, який у перспективи може загрожувати Землі. На фото фахівці показали структуру даного навколоземного космічного тіла під назвою 2017 YE5. Виявилося, що він складається з двох частин, кожна з яких має різну структуру та походження. Цей астероїд був відкритий фахівцями марокканської обсерваторії Оукаймеден в грудні 2017 року. Незважаючи на те, що про його існування було відомо вже більш, ніж півроку, отримати світлини космічного об’єкта пощастило лише зараз.

Відомо, що він включений в каталог PHA, де збирають всі астероїди, які представляють хоча б мінімальну небезпеку для Землі. Зокрема, об’єкт повинний володіти відповідними габаритами і структурою, достатніми для того, щоб потрапити в атмосферу Землі і принести сильні руйнування. Також астероїд повинен наблизитися до планети на відстань не менше 8 млн кілометрів. 2017 YE5 в червні наблизився на дистанцію 6 млн кілометрів. Наступного разу він підійде на таку відстань через 170 років.

В NASA показали снимки опасного околоземного астероида

В NASA показали снимки опасного околоземного астероида

Раніше NASA назвало метеорити, здатні знищити Землю. Фахівці управління агентства, відповідального за безпеку планети, провело розрахунки щодо потенційної небезпеки конкретних об’єктів.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

fifteen + seventeen =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh