Авторські статтіТехно

У NASA показали відео з «роєм» небезпечних астероїдів в Сонячній системі

Мільйони космічних тіл як бджоли літають в рамках системи і можуть врізатися в Землю в будь-який момент.

Багатьом людям здається, що космос буквально переповнений вільним місцем. Частково це не так. Щоб пояснити цей феномен, вчені з космічного агентства NASA створили спеціальний ролик, який показує кількість астероїдів в нашій Сонячній системі.

Примітно, що всі вони булі відкриті тільки за останні 20 років спостережень за космосом. В теорії, як заявляють учені з NASA, астероїдів в Сонячній системі може бути набагато більше.

Справа в тому, що вчені наносять орбіти і траєкторії польотів всіх астероїдів на спеціальну карту. Однак за багатьма космічними тілами вченим з NASA буквально дуже складно простежити. Крім того, з розвитком науки дослідники відкривають все нові і нові астероїди, що робить завдання набагато складніше.

Якщо у 1998 році було знайдено кілька сотень потенційно небезпечних для Землі астероїдів, то тепер це число збільшилося на 18 000 мінімум. Для порівняння, тільки між Марсом і Юпітером таких космічних тіл налічується близько 2 млн. щотижня вчені знаходять близько 40 астероїдів і наносять їх на карту. Для демонстрації в NASA показали спеціальний ролик з «роєм» небезпечних астероїдів.

 

Це каже про те, що космос, на прикладі Сонячної системи, щільно заповненості різними тілами. Це так, але відстань між тілами колосальна. Між мільйонами астероїдів в Сонячній системі може бути відстань в сотні тисяч кілометрів. Це каже людям більше не про переповненість Сонячної системи, а про її просто гігантські масштаби.

Учені з NASA також постійно вивчають потенційно небезпечні для Землі астероїди. Наприклад, починаючи з 2005 року група вчених стежить за космічним тілом, діаметр якого становить 140 метрів. Справа в тому, що існує небезпека, що він зіткнеться з Землею. Тому до 2020 року дослідники постійно моніторять астероїд. Але в реальності, таких космічних тіл тисячі, якщо не мільйони. Тому в NASA існує ціла галузь по захисту Землі і вивченню небезпечних космічних тіл.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.