У NASA показали відео з «роєм» небезпечних астероїдів в Сонячній системі

Мільйони космічних тіл як бджоли літають в рамках системи і можуть врізатися в Землю в будь-який момент.

Багатьом людям здається, що космос буквально переповнений вільним місцем. Частково це не так. Щоб пояснити цей феномен, вчені з космічного агентства NASA створили спеціальний ролик, який показує кількість астероїдів в нашій Сонячній системі.

Примітно, що всі вони булі відкриті тільки за останні 20 років спостережень за космосом. В теорії, як заявляють учені з NASA, астероїдів в Сонячній системі може бути набагато більше.

Справа в тому, що вчені наносять орбіти і траєкторії польотів всіх астероїдів на спеціальну карту. Однак за багатьма космічними тілами вченим з NASA буквально дуже складно простежити. Крім того, з розвитком науки дослідники відкривають все нові і нові астероїди, що робить завдання набагато складніше.

Якщо у 1998 році було знайдено кілька сотень потенційно небезпечних для Землі астероїдів, то тепер це число збільшилося на 18 000 мінімум. Для порівняння, тільки між Марсом і Юпітером таких космічних тіл налічується близько 2 млн. щотижня вчені знаходять близько 40 астероїдів і наносять їх на карту. Для демонстрації в NASA показали спеціальний ролик з «роєм» небезпечних астероїдів.

 

Це каже про те, що космос, на прикладі Сонячної системи, щільно заповненості різними тілами. Це так, але відстань між тілами колосальна. Між мільйонами астероїдів в Сонячній системі може бути відстань в сотні тисяч кілометрів. Це каже людям більше не про переповненість Сонячної системи, а про її просто гігантські масштаби.

Учені з NASA також постійно вивчають потенційно небезпечні для Землі астероїди. Наприклад, починаючи з 2005 року група вчених стежить за космічним тілом, діаметр якого становить 140 метрів. Справа в тому, що існує небезпека, що він зіткнеться з Землею. Тому до 2020 року дослідники постійно моніторять астероїд. Але в реальності, таких космічних тіл тисячі, якщо не мільйони. Тому в NASA існує ціла галузь по захисту Землі і вивченню небезпечних космічних тіл.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

five + 6 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh