Новини з Австрії

У Відні пройшла демонстрація за прийом біженців з грецької Морії

У суботу у Відні пройшла демонстрація під девізом «У нас є місце». Йшлося про прийом біженців з табору Морія в Греції.

Кілька сотень учасників зібралися в суботу вдень, щоб провести демонстрацію під девізом «У нас є місце» на Карлсплац у Відні. Volkshilfe Österreich і Платформа політики надання притулку закликали показати, що громадянське суспільство в Австрії як і раніше готове допомагати нужденним і приймати біженців – наприклад, із згорілого табору Морія на Лесбосі.

Присутні демонстранти несли такі транспаранти, як «Курц, Нехаммер і FPÖ – палії. Геть кордони, у нас є місце »,« Політичні вбивства ЄС »і« Ніяких депортацій в Афганістан ». «Немає справедливості, немає світу» і «Ніхто не може бути поза законом. Загальне право на перебування ». «Бабусі проти правих». Члени невеликих партій «Ліві» і «Вольт» також змішалися з демонстрантами.

Крістоф Рідль з Diakonie Österreich засудив умови в таборах біженців на грецьких островах. «Біженці є заручниками грецького уряду. Їх страждання повинні відлякувати інших », – сказав активіст. Наш людський обов’язок – допомогти їм, тому що у нас є кошти і ми можемо. «Не допомагати їм безсердечно і нерозумно. Давайте візьмемо справу в свої руки », – зажадав Рідль.

Марш почав рух О 14:30 і спочатку пройшов до посольства Греції. Потім маршрут пройшов повз посольств Хорватії та Афганістану і закінчився на Хельденплац у Відні. З 17:00 відбувся мітинг і кінопоказ кращих моментів концерту солідарності «Voices for Refugees», який пройшов рівно п’ять років тому. Тоді такі групи, як «Die Toten Hosen», «Bilderbuch» або «Zucchero» виступили перед більш ніж 100 000 чоловік.

За матеріалами: https: //www.vienna.at/
Фото: © APA / GEORG HOCHMUTH (Sujet)

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України