Політика

У МОЗ вважають ризикованою справою пом’якшення обмежень

Пом’якшення карантину з 11 травня вводять незважаючи на те, що кількість хворих не зменшується, однак більш 50 днів карантину — сильно впливають на економіку і загострюють соціальну напруженість. Про це під час позачергового засідання Кабінету міністрів заявив міністр охорони здоров’я Максим Степанов.

“Протягом 17 діб поспіль ми реєструємо від 400 до 600 хворих COVID-19 по Україні, при цьому ми збільшуємо кількість тестувань, та все ж не бачимо зменшення захворюваності, але розуміючи, що є економічні умови, і знаходження більш 50 днів в умовах карантину починає дуже сильно впливати на економіку, соціальну напруженість.

Ті пом’якшення, що ми робимо — робимо в досить ризикованому вигляді. Але все ж зробивши їх, необхідно визначити механізм карантину: дистанція, індивідуальний засіб та інше”, — розповів Степанов.

Він додав, що контролювати виконання заходів винна Госспродпотребслужба і Нацполиция.

“Якщо ми побачимо, негативну тенденцію (по захворюваності — ред.), то повинні ці пом’якшення звужувати”, — резюмував Степанов.

Нагадаємо, що Кабінет міністрів України прийняв постанову про продовження в Україні карантину до 23 травня і пом’якшення карантину з 11 травня.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України