Авторські статтіДіаспора

У Мілані пройдуть збори українських асоціацій, громадських об’єднань та волонтерських груп Північної Італії

Генеральне консульство України в Мілані запрошує керівників українських асоціацій, громадських об’єднань та волонтерських груп Північної Італії.

Генеральне консульство України в Мілані запрошує лідерів громади взяти участь у Загальних зборах, які відбудуться 14 жовтня ц.р. об 11 год. 00 хв. в приміщенні Генерального консульства України в Мілані за адресою: via Ludovico di Breme, 11 – Milano.

Пропонується такий порядок денний:

1. Створення Громадської ради при Генеральному консульстві України в Мілані;

2. Обговорення проектів культурних, наукових, гуманітарних та інформаційних заходів на 2019 рік, які потребують фінансування в рамках Державної програми «Фінансова підтримка забезпечення міжнародного позитивного іміджу України, забезпечення діяльності Українського інституту, заходи щодо підтримки зв’язків з українцями, які проживають за межами України»;

3. Організація та проведення у 2019 році на території Північної Італії президентських та парламентських виборів.

По завершенню зборів о 16 год. 00 хв. в приміщенні Генерального консульства відбудеться відкриття фотовиставки «Якби не війна»

Для участі у Загальних зборах просимо Вас не пізніше 12 жовтня реєструватися, надіславши повідомлення із зазначенням асоціації чи організації, яку Ви представляєте, та Вашої посади/ролі в ній, а також можливі додаткові пропозиції до обговорення на електронну адресу Генерального консульства Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. з поміткою «Загальні збори».

З повагою,

Генеральне консульство України в Мілані

 

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України