Авторські статтіТехно

У Microsoft звинуватили Google в саботажі фірмового браузера в гонитві за першість

Корпорація підправила код YouTube, щоб браузер Edge і інші браузери не могли нормально відтворювати ролики. Це нібито було зроблено для просування Chrome.

Джошуа Бакіта працював стажистом програмного забезпечення в американській корпорації Microsoft. Нещодавно він зробив гучну заяву. Бакіта звинуватив Google в саботажі фірмового браузера Edge в гонитві за першість свого браузера. Варто зазначити, що хоч Chrome і залишається лідером всіх топів, але в компанії нібито вирішили перестрахуватися і ще більше збільшити частку на ринку.

За словами Бакіти, Google підправила код на відеохостингу YouTube. Це зовсім не вплинуло на роботу Chrome, але призвело до збоїв у браузері Microsoft Edge і браузерам від інших компаній. Це створює в очах користувачів ілюзію, що додаток від Google працює швидше, ніж найближчі конкуренти.

Бакіта вважає, що корпорація «грає брудно». Він також заявляє, що в Microsoft із-за цього вже давно вирішили переглянути Edge, перебудувавши його на базі Chromium, що зробить його невразливим до хитрощів від Google і схожим на Chrome.

В Microsoft обвинили Google в саботировании фирменного браузера в погоне за первенство

Хоч корпорацію і звинуватили, але ось офіційний представник YouTube все це спростовує. Він заявив, що відеохостинг не містить коду для оптимізації роботи в конкретній браузері, а фахівці виправляють виявлені помилки. Крім того, Google завжди працює з постачальниками інших браузерів через органи стандартизації для поліпшення їх роботи.

Представник YouTube заявляє, що знайдений «прихований порожній div-код» є не саботажем, а звичайною помилкою, яка вже виправлена.

Варто відзначити, що це не перше подібне звинувачення на адресу Google. Не так давно менеджер браузера Mozilla заявив, що знайдений код на YouTube в 5 разів «гальмував» роботу Mozilla Firefox і Microsoft Edge. Компанії довелося випускати розширення для вирішення проблеми.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України