У Microsoft звинуватили Google в саботажі фірмового браузера в гонитві за першість

Корпорація підправила код YouTube, щоб браузер Edge і інші браузери не могли нормально відтворювати ролики. Це нібито було зроблено для просування Chrome.

Джошуа Бакіта працював стажистом програмного забезпечення в американській корпорації Microsoft. Нещодавно він зробив гучну заяву. Бакіта звинуватив Google в саботажі фірмового браузера Edge в гонитві за першість свого браузера. Варто зазначити, що хоч Chrome і залишається лідером всіх топів, але в компанії нібито вирішили перестрахуватися і ще більше збільшити частку на ринку.

За словами Бакіти, Google підправила код на відеохостингу YouTube. Це зовсім не вплинуло на роботу Chrome, але призвело до збоїв у браузері Microsoft Edge і браузерам від інших компаній. Це створює в очах користувачів ілюзію, що додаток від Google працює швидше, ніж найближчі конкуренти.

Бакіта вважає, що корпорація «грає брудно». Він також заявляє, що в Microsoft із-за цього вже давно вирішили переглянути Edge, перебудувавши його на базі Chromium, що зробить його невразливим до хитрощів від Google і схожим на Chrome.

Хоч корпорацію і звинуватили, але ось офіційний представник YouTube все це спростовує. Він заявив, що відеохостинг не містить коду для оптимізації роботи в конкретній браузері, а фахівці виправляють виявлені помилки. Крім того, Google завжди працює з постачальниками інших браузерів через органи стандартизації для поліпшення їх роботи.

Представник YouTube заявляє, що знайдений «прихований порожній div-код» є не саботажем, а звичайною помилкою, яка вже виправлена.

Варто відзначити, що це не перше подібне звинувачення на адресу Google. Не так давно менеджер браузера Mozilla заявив, що знайдений код на YouTube в 5 разів «гальмував» роботу Mozilla Firefox і Microsoft Edge. Компанії довелося випускати розширення для вирішення проблеми.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

one + two =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh