Авторські статтіНовини з Австрії

У метро Відня в цілях боротьби з неприємними запахами роздали тисячі дезодорантів

З початком осені на лінії U6 віденського метро набула чинності заборона на вживання продуктів харчування, що сильно пахнуть. Так керівництво Wiener Linien має намір боротися з сильними запахами, які особливо докучають пасажирам у спеку.

З вересня поточного року на лінії U6 віденського метро буде заборонено вживати сильно пахне їжу, включаючи донер, кебаб і піцу. Втім, заборона не буде поширюватися на напої. Пити каву на винос буде дозволено. Зазначимо, додаткову заборону на вживання алкоголю в «підземці» встановлюватися не буде, оскільки він був встановлений раніше.
Повний список забороненої їжі буде визначатися шляхом голосування, в якому зможуть взяти участь користувачі Wiener ?ffi.

Пілотний проект буде запущено на лінії U6 зовсім не спроста. Саме ця лінія на всьому своєму протязі в основному знаходиться під землею, що ускладнює боротьбу з небажаними запахами, з якими ледь справляються системи кондиціонування на станціях та у вагонах.

Проект може бути поширений в майбутньому і на інші лінії метро Вені.

Питання про розмір покарання за вживання «забороненої їжі» в метро залишається поки відкритим.

Щоб зробити перебування клієнтів у метро більш комфортним, компанія Wiener Linien в минулий понеділок на лінії U6 провела акцію, у ході якої всім бажаючим роздавали тисячі дезодорантів. За наявною інформацією, в ході акції було роздано близько чотирнадцяти тисяч. Такий жест від Wiener Linien сприймався пасажирами не завжди однозначно позитивно, частина людей бачили в цьому натяк на свій неприємний запах.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України