У метро Відня в цілях боротьби з неприємними запахами роздали тисячі дезодорантів

З початком осені на лінії U6 віденського метро набула чинності заборона на вживання продуктів харчування, що сильно пахнуть. Так керівництво Wiener Linien має намір боротися з сильними запахами, які особливо докучають пасажирам у спеку.

З вересня поточного року на лінії U6 віденського метро буде заборонено вживати сильно пахне їжу, включаючи донер, кебаб і піцу. Втім, заборона не буде поширюватися на напої. Пити каву на винос буде дозволено. Зазначимо, додаткову заборону на вживання алкоголю в «підземці» встановлюватися не буде, оскільки він був встановлений раніше.
Повний список забороненої їжі буде визначатися шляхом голосування, в якому зможуть взяти участь користувачі Wiener ?ffi.

Пілотний проект буде запущено на лінії U6 зовсім не спроста. Саме ця лінія на всьому своєму протязі в основному знаходиться під землею, що ускладнює боротьбу з небажаними запахами, з якими ледь справляються системи кондиціонування на станціях та у вагонах.

Проект може бути поширений в майбутньому і на інші лінії метро Вені.

Питання про розмір покарання за вживання «забороненої їжі» в метро залишається поки відкритим.

Щоб зробити перебування клієнтів у метро більш комфортним, компанія Wiener Linien в минулий понеділок на лінії U6 провела акцію, у ході якої всім бажаючим роздавали тисячі дезодорантів. За наявною інформацією, в ході акції було роздано близько чотирнадцяти тисяч. Такий жест від Wiener Linien сприймався пасажирами не завжди однозначно позитивно, частина людей бачили в цьому натяк на свій неприємний запах.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

1 × one =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh