Економіка

У “Метінвесті” розповіли про долю працівників “Азовсталі” та ММК ім. Ілліча, а також плани після деокупації Маріуполя

У міжнародній групі металургійних компаній “Метінвест” поділилися планами щодо заводу “Азовсталь” та ММК ім. Ілліча після деокупації Маріуполя.

Про це розповів генеральний директор, Голова Правління ТОВ «Метінвест Холдинг» Юрій Риженков, передає Інтерфакс-Україна.

На сьогодні ступінь шкоди від бойових дій і російської окупації оцінити складно – це буде зроблено після деокупації, і тоді буде вирішено про можливість відновлення активів або будівництво нових у рамках виробництва “зеленої” сталі.

У “Метінвесті” розповіли про долю працівників “Азовсталі” та ММК ім. Ілліча, а також плани після деокупації Маріуполя

На сьогодні обидва гендиректори цих маріупольських підприємств працюють у компанії, обидва в Україні. Так, гендиректор ММК ім. Ілліча Тарас Шевченко перебуває у Запоріжжі та найближчим часом перейде на нову роботу. Гендиректор “Азовсталі” Енвер Цкітішвілі зараз консультує операційну дирекцію холдингу та допомагає вибудувати методи навчання персоналу.

Загалом у структурах “Метінвесту” у Маріуполі працювали 35 тисяч осіб. З них приблизно половина вийшли на зв’язок із компанією, більша частина виїхала на територію, підконтрольну Україні. Понад тисячу людей працевлаштовано на підприємства групи, ще 2 тис. проходять перепідготовку і очікується, що вони приєднаються до колективів у Запоріжжі, Кам’янському та Кривому Розі.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України