Авторські статтіТехно

У мережу потрапив дизайн очікуваного смартфона iPhone SE 2

Техніку Apple дуже люблять у всьому світі, а ще більше люблять бюджетну техніку Apple. З появою чуток про презентації нового недорогого смартфона в інтернеті стали з’ являтися різні чутки і рендери. Зараз же «олії у вогонь» підлила компанія Olixar, яка виробляє чохли для телефонів.

Однак варто розуміти, що фотографії, що показують дизайн iPhone SE 2, є тільки рендерами. Згідно з даними, які потрапили в мережу, очікуваного смартфона нагородять «чупринкою», як це було у випадку з iPhone X, і безрамочністю. Це каже про те, що сканера відбитків пальців і кнопки додому не буде, зате будуть різні датчики для сканера особини.

Якщо вірити рендерам, то iPhone SE 2 майже повністю збереже свої габарити в порівнянні з попередньою версією смартфона. Однак екран буде збільшено за рахунок того, що очікуване пристрій стані безрамковий. Крім того, загальний дизайн iPhone SE 2 буде схожий з дизайном iPhone X.

В Сеть попал дизайн ожидаемого смартфона iPhone SE 2

Якщо вірити Olixar, то параметри новинки будуть такими: висота – 120,04 мм проти 123,9 мм у першого SE, ширина – 54,82 мм проти 58,6 мм у SE, а розмір «чубчика» вгорі екрану складі 18,7 мм.

В Сеть попал дизайн ожидаемого смартфона iPhone SE 2

Однак варто розуміти, що рендери можуть бути далекі від істини. Справа в тому, що мало хто вірить в те, що Apple дійсно презентують влітку на WWDC-2018 нові бюджетні смартфони. Це просто невигідно створювати конкуренцію не тільки флагманам, але і 7-8 iPhone. Крім того, абсурдні і чутки про FaceID. Ця технологія дуже дорога і впроваджувати її в бюджетник не стануть. Також не стануть робити безрамковий екрани, які стояти за 120 доларів за одну штуку. Якщо на виставці Apple і справді покажуть iPhone SE 2, то ним стане скоріше всього iPhone 7, тільки з оновленим трохи залізом.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.