У мережу потрапив дизайн очікуваного смартфона iPhone SE 2

Техніку Apple дуже люблять у всьому світі, а ще більше люблять бюджетну техніку Apple. З появою чуток про презентації нового недорогого смартфона в інтернеті стали з’ являтися різні чутки і рендери. Зараз же «олії у вогонь» підлила компанія Olixar, яка виробляє чохли для телефонів.

Однак варто розуміти, що фотографії, що показують дизайн iPhone SE 2, є тільки рендерами. Згідно з даними, які потрапили в мережу, очікуваного смартфона нагородять «чупринкою», як це було у випадку з iPhone X, і безрамочністю. Це каже про те, що сканера відбитків пальців і кнопки додому не буде, зате будуть різні датчики для сканера особини.

Якщо вірити рендерам, то iPhone SE 2 майже повністю збереже свої габарити в порівнянні з попередньою версією смартфона. Однак екран буде збільшено за рахунок того, що очікуване пристрій стані безрамковий. Крім того, загальний дизайн iPhone SE 2 буде схожий з дизайном iPhone X.

Якщо вірити Olixar, то параметри новинки будуть такими: висота – 120,04 мм проти 123,9 мм у першого SE, ширина – 54,82 мм проти 58,6 мм у SE, а розмір «чубчика» вгорі екрану складі 18,7 мм.

В Сеть попал дизайн ожидаемого смартфона iPhone SE 2

Однак варто розуміти, що рендери можуть бути далекі від істини. Справа в тому, що мало хто вірить в те, що Apple дійсно презентують влітку на WWDC-2018 нові бюджетні смартфони. Це просто невигідно створювати конкуренцію не тільки флагманам, але і 7-8 iPhone. Крім того, абсурдні і чутки про FaceID. Ця технологія дуже дорога і впроваджувати її в бюджетник не стануть. Також не стануть робити безрамковий екрани, які стояти за 120 доларів за одну штуку. Якщо на виставці Apple і справді покажуть iPhone SE 2, то ним стане скоріше всього iPhone 7, тільки з оновленим трохи залізом.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

seventeen + one =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh