Авторські статтіТехно

У мережу потрапили перші зображення флагманського iPhone

Пристрій, який представляти у вересні, буде мати потрійну камеру. Це говорити про потрійному зумові. Працювати смартфон буде на фірмовому ще не вийшов процесорі A12. Молодша модель обладнається єдиною системою True Depth.

Нещодавно в мережу потрапили перші тривимірні зображення нового флагманського iPhone, який Apple представити у вересні. Старша топова модель буде мати OLED-дисплей з діагоналлю 6,5 дюйма. Серцем стані новий процесор Apple A12. Однак інтерес більше полягає в тому, що на опублікованих картинках показано потрійний основний модуль камери, як у Huawei P20. Хоча варто відзначити і припущення, а саме, що новинка отримає подвійну камеру і спалах в одному модулі.

В Сеть попали первые изображения флагманского iPhone

На опублікованих фотографіях видно, що габарити складуть 157 на 77 міліметрів. Розмір схожий на iPhone 8 Plus, діагональ екрану у якого становить 5,5 дюйма.

Також були опубліковані картинки і молодшої версії топового iPhone з дисплеєм на 6,1 дюйма. У цій системі лише одна основна камера, але зате є True Depth. Остання у своєму роді унікальна, так як більше ні один смартфон не володіє схожими технологіями, зчитуючи особа власника на програмному рівні.

В Сеть попали первые изображения флагманского iPhone

Варто зазначити, що автор і правдивість опублікованих зображень залишається під питанням. Apple витоків допускає рідко, така політика компанії, а якщо вони просто дизайнерські інсайди, то всі ці дані залишаться на рівні чуток.

Раніше повідомлялося, що новий iPhone отримає такі ж чутливі камери, як і Google Pixel 2.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України