У мережі з’явилися перші фотографії швидкої зарядки для iPhone

Розробники Apple втратили майже півтора сезони, перш ніж приступили до створення досить істотного пристосування для цілої плеяди нових iPhone, вийшли у минулому році. Модифікації iPhone 8, а також революційний iPhone X, незважаючи на вбудовану підтримку швидкої зарядки Power Delivery, не малі автентичних зарядних пристроїв.

Експерти з самого початку висловлювали подив з приводу такого дисбалансу. Користувачам новинок від Apple доводилося купувати зарядні пристрої окремо, причому таких габаритів, які різко дисонували із стилем і дизайном нових смартфонів. Тепер з’єднання явилися перші зображення оригінальної швидкої зарядки для iPhone попереднього покоління і наступних модифікацій.

Аналітики в цілому позитивно оцінили пристрої, представлене на перших зображеннях. Зарядні пристрої досить компактні, правда, судячи з усього, йдуть суцільним блоком. Для швидкої зарядки буді можуть застосовуватися кабель Lightning – USB-C з підтримкою PD. Всі очікувані новинки від «яблучної» компанії вийдуть вже з новим обладнанням у комплекті.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

sixteen + ten =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh