Авторські статтіТехно

У Мексиці на заводі BMW буде випускати седани 3-Series

На мексиканському виробничому заводі, концерн BMW збирається випускати деяку частину седанів 3-Series. Таку новину розказала автомобілебудівна компанія.

Завод, на якому будуть випускати седани знаходиться на території Мексики в місті Сан-Луїс-Потосі. Там компанія збирається виробляти різні моделі, які пізніше буде переправляти в Європу і на американський ринок збуту. Автоконцерн вклав у будівництво підприємства більше 3 мільярдів доларів.

Компанія планує розпочати повномасштабний випуск автомобілів з 2019 року. Максимальна кількість машин, випущених за рік, складатиме 190 примірників. Представники компанії підкреслили, що на південноамериканському континенті це буде саме велике і потужне підприємство.

Значна частина витраченої енергії на виробництві буде поставлятися екологічними способами. У цеху, де будуть проводитись малярні роботи, співробітники використовують тільки воду, яка буде спеціально оброблена. За фактом, це підприємство стане тестовим майданчиком, на якому будуть використовувати нові технології марки BMW. Більше інформації, представники компанії оприлюднять восени, перед початком Женевського автосалону.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

1 × 3 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.