У Львові відбулася зустріч Місіонарів Милосердя УГКЦ

9 березня 2016 р., у Львові Владика Богдан Дзюрах, секретар Синоду Єпископів УГКЦ, очолив зустріч Місіонарів Милосердя Української Греко-Католицької Церкви, в якій взяли участь два священики Київської архиєпархії.

Зустріч проходила у реколекційному центрі Львівської архиєпархії в Брюховичах, що неподалік Львова. Загалом у заході взяли участь понад 20 священиків, які обрані в своїх єпархіях Місіонарями Божого Милосердя.

В ході зустрічі духовенство обмінювалось думками, досвідом, пропозиціями та планами проведення заходів, щодо відзначення Ювілейного Року Божого Милосердя. Місіонарі також обговорювали плоди із зустрічі з Папою Римським, яка нещодавно проходила у Ватикані, та на якій вони отримали з рук Святішого Отця мандати бути особливими його посланцями в цей Ювілейний рік.

Під час зустрічі значну увагу посвятили Святій Тайні Сповіді, та ролі сповідника. Відтак, було зазначено, що сповідник може дати Церкві ще одного святого, але і може втратити його, при цьому було наголошено: «Священик є знаком і знаряддям Милосердного Бога до людей, тому будучи свідомим цієї місії, сповідник повинен бути живим свідком безмежної Любові Бога до кожної людини».

Джерело: ugcc.kiev.ua

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

eight + eighteen =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh