У Львові розпочався Форум молодіжних лідерів та душпастирів УГКЦ

Сьогодні, 8 червня у Львові, в Центрі Митрополита Андрея Шептицького, розпочався Форум молодієних лідерів та душпастирів Української Римо-Католицької та Греко-Католицької Церков.

Така подія відбувається вперше і має на меті зустріч священиків та лідерів молодіжних рухів УГКЦ та РКЦ із усієї України та формування спільної стратегії роботи в молодіжному апостоляті.

Захід відбувається з ініціативи Патріаршої комісії у справах молоді УГКЦ та Комісії душпастирства молоді РКЦ в рамках підготовки до XV Синоду Єпископів під гаслом “Молодь, віра та розпізнання покликання”, який пройде в Римі в жовтні 2018 року.

Участь у форумі візьмуть Отець і Глава УГКЦ Блаженніший Святослав, єпископ-помічник Львівської Архідієцезії РКЦ Едвард Кава OFMconv та близько 100 учасників з усієї України.

Триватиме Форум з 8 по 10 червня.

В рамках форуму відбудеться спільна зустріч Отця і Глави УГКЦ Блаженнішого Святослава з відповідальними за працю з молоддю в єпархіях УГКЦ і РКЦ а також “Ярмарка організацій та рухів”, під час якої учасники знайомитимуться і матимуть нагоду презентувати свої спільноти.

Детальна програма заходу.

Слідкувати за прямою трансляцією заходу можна у п’ятницю, 8 червня, з 14:00 до 15:30 та у суботу з 11:00 на сайтіTvoemisto.tv та на Facebook-сторінці сайту.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

fifteen − eight =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh