У Львові провели триденний семінар щодо профілактики узалежнень

З 4 по 6 липня у Львові, в Патріаршій курії УГКЦ, відбувався триденний семінар на тему «Вступ до профілактики на місцевому рівні» завдяки ініціативі Студії соціальних досліджень та ініціатив (Варшава) у співпраці з Карітасу Самбірсько-Дрогобицької єпархії (Дрогобич) і підкомісії УГКЦ «За тверезість життя» (а також за підтримки проекту «Профілактика узалежнення серед дітей та молоді» Kindermissionswerk).

Загалом на семінарі були присутні польські експерти: Януш С’єрославський (Студія соціальних досліджень та ініціатив, Варшава), Кшиштоф Осташевський (Інститут психіатрії та неврології, Варшава), Славомир П’єтрзак (Муніципальне управління Вроцлава, Благодійний фонд позитивної профілактики), які поділилися корисною й актуальною інформацією з присутніми та досвідом роботи в цій сфері.

«Перш за все, ми хочемо допомогти узалежненим особам і їхнім рідним,  а також запобігти тому, щоб інші не ставали узалежненими. Під час робочих зустрічей прагнемо напрацювати стратегічну програму. Початкова ідея – розробити стратегічну програму для Львова та Львівської області, а пізніше розширити її на інші області в Україні. Крім цього, ми бажаємо використати базові елементи цього семінару для написання стратегічної програми тверезості в УГКЦ», – розповів про мету заходу о. Ігор Козанкевич, директор Благодійного фонду «Карітас Самбірсько-Дрогобицької єпархії УГКЦ», голова соціальної комісії Самбірсько-Дрогобицької єпархії УГКЦ.

За його словами, до участі в робочих зустрічах, семінарах були запрошені люди з різних сфер діяльності: лікарі, вчителі, соціальні працівники, священики, державні службовці, члени громадських організацій.

«Ми почали замислюватися над тим, як у нас працює профілактика, звідки взяти певні дані, адже в польських колег є багаторічний досвід проведення досліджень. В Україні, на жаль, не має багатьох досліджень, тому ми і не маємо точних даних», – поділився о. Ігор.

Додамо, що другий модуль планують провести в серпні. Крім того, є можливість профінансувати 14 осіб, які поїдуть до Варшави і зможуть побачити, як це працює (практично). Третій модуль відбудеться у вересні у Львові, а четвертий – у жовтні або в листопаді, на ньому учасники запропонують програму профілактики у Львові та Львівській області. Захід фінансують державні служби Польщі.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

thirteen + 7 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh