У французькому місті розпочалося Міжнародне військове паломництво

17 травня 2019 року у французькому місті Люрд розпочалося 61-е Міжнародне паломництво для військовослужбовців під гаслом «Шукай миру і його тримайся», в якому беруть участь українські військові та їхні капелани.

Кількість українських паломників цього року налічує 106 осіб, серед яких – курсанти Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного, ліцеїсти Львівського державного ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою імені Героїв Крут, працівники Збройних сил України та інших військових формувань, поранені військовослужбовці, матері та дружини загиблих воїнів у російсько-українській війні та військові капелани, які цими днями разом з військовослужбовцями інших країн моляться за мир в Україні та усьому світі.

СВІТЛИНИ

Українські прочани майже тиждень їхали до місця паломництва. Очолив делегацію з України військовий єпископ Михаїл (Колтун), керівник Департаменту військового капеланства Патріаршої курії УГКЦ. Паломництво у Люрді триватиме до 19 травня. Організацію поїздки українських військовослужбовців координує Департамент військового капеланства Патріаршої курії УГКЦ спільно з Патріаршим паломницьким центром та за сприяння Міністерства оборони України.

Довідка:

Історія цього паломництва до чудотворного місця в Люрді бере свій початок з 1958 року, коли французькі військові запросили своїх колег із Німеччини, щоб спільно зі своїми родинами помолитися за мир у всьому світі. Від того часу кількість учасників прощі значно зросла. Сюди приїжджають представники військових відомств із понад сорока країн світу. З 1996 року, за сприяння Міністерства оборони, участь в міжнародному паломництві бере військова делегація Збройних сил України. Для українських військовослужбовців це вже 23-є військове паломницво до відпустового місця в Люрді.

Прес-центр Департаменту військового капеланства ПК УГКЦ

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

two × 4 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh