Авторські статтіНовини з Австрії

У листопаді в австрійському Лінці буде відкрито новий «Супер кінотеатр»

У слід за Віднем в окрузі Лінц компанія Megaplex відкриває другий в Австрії 4DX кінотеатр. Розкриє свої двері храм кінематографічного мистецтва вже в листопаді поточного року.

Новий кінотеатр компанії Megaplex знаходиться в муніципалітеті Pasching і розрахований на 140 посадкових місць. На його створення пішло близько 1,3 мільйона євро. Зараз роботи з облаштування простору кінотеатру і монтажу обладнання йдуть повним ходом, щоб встигнути до призначеного терміну подарувати радість глядачам з Верхньої Австрії.

В ноябре в Линце будет открыт новый «Супер кинотеатр»Фото: Megaplex

Технологія 4DX дозволяє переглядати художні та анімаційні фільми з додатковим набором спецефектів, що підсилюють враження від перегляду і більш повного занурення у передачу сюжетом. 4DX передбачає використання візуально-дотикових і нюхових доповнення, зміни положення глядацького місця в просторі синхронно з відео і звукову доріжкою. На відміну від 4D-атракціонів застосовується у більш тривалих за часом творах. Глядачі 4DX кінотеатру відчувають рух, обертання і поштовхи крісел, водяні бризки і вітер, відчувають туман, дим і навіть аромати.

«Успіх цієї провідної в світі технології 4-DX перевершив наші очікування і доводить, що інвестування в цю нову область було правильним є рішенням. З технологією 4-DX ми встановлюємо нові стандарти в індустрії кіно для Австрії. Ми, як і австрійські глядачі, вже з нетерпінням чекаємо нової серії блокбастерів, які, звичайно, будуть показані в наші кінотеатрах», — ділиться враженнями генеральний директор Megaplex Маріо Хьюбер.

Відзначимо, в даний час в 57 країнах світу налічується 475 4-DX кінотеатрів, загальна місткість яких складає 57 тисяч місць.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України