У листопаді в австрійському Лінці буде відкрито новий «Супер кінотеатр»

У слід за Віднем в окрузі Лінц компанія Megaplex відкриває другий в Австрії 4DX кінотеатр. Розкриє свої двері храм кінематографічного мистецтва вже в листопаді поточного року.

Новий кінотеатр компанії Megaplex знаходиться в муніципалітеті Pasching і розрахований на 140 посадкових місць. На його створення пішло близько 1,3 мільйона євро. Зараз роботи з облаштування простору кінотеатру і монтажу обладнання йдуть повним ходом, щоб встигнути до призначеного терміну подарувати радість глядачам з Верхньої Австрії.

Фото: Megaplex

Технологія 4DX дозволяє переглядати художні та анімаційні фільми з додатковим набором спецефектів, що підсилюють враження від перегляду і більш повного занурення у передачу сюжетом. 4DX передбачає використання візуально-дотикових і нюхових доповнення, зміни положення глядацького місця в просторі синхронно з відео і звукову доріжкою. На відміну від 4D-атракціонів застосовується у більш тривалих за часом творах. Глядачі 4DX кінотеатру відчувають рух, обертання і поштовхи крісел, водяні бризки і вітер, відчувають туман, дим і навіть аромати.

«Успіх цієї провідної в світі технології 4-DX перевершив наші очікування і доводить, що інвестування в цю нову область було правильним є рішенням. З технологією 4-DX ми встановлюємо нові стандарти в індустрії кіно для Австрії. Ми, як і австрійські глядачі, вже з нетерпінням чекаємо нової серії блокбастерів, які, звичайно, будуть показані в наші кінотеатрах», — ділиться враженнями генеральний директор Megaplex Маріо Хьюбер.

Відзначимо, в даний час в 57 країнах світу налічується 475 4-DX кінотеатрів, загальна місткість яких складає 57 тисяч місць.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

four + 9 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh