У Кримському екзархаті провели збори священників

Вчора в м. Керч у храмі Святих Володимира і Ольги відбулися збори духовенства. На них прибули всі священики, які на сьогодні служать у Криму: о. Богдан Костецький з м. Євпаторії, о. Олексій Горобець-Долматов, ЧСВВ, із м. Севастополя, о. Григорій Палига, ЧНІ, з м. Ялти й о. Роман Боруцький з м. Керч.

Збори розпочалися зі Святої Літургії, яку очолив декан Кримський, місіонер Божого милосердя, настоятель Святопокровського храму м. Євпаторії протоєрей Богдан Костецький.

У своєму слові о. Богдан передав усім присутнім вітання та архиєрейське благословення адміністратора Кримського владики Михайла (Бубнія). Висловлюючи вдячність усім отцям за нелегке служіння у Криму, священик наголосив, що наше завдання як пастирів – захищати і підтримувати свою паству, згуртовувати її і вести до спасіння, особливо тепер, у непрості часи випробовувань. «І ми маємо для цього силу, бо проповідуємо не себе, а лише Христа і Його волю», – сказав о. Богдан.

Після Богослужіння в церковній світлиці в невимушеній братерській атмосфері відбулася бесіда-діалог. Отець-декан ознайомив душпастирів з останніми декретами та розпорядженнями Правлячого архиєрея та інструкціями курії Кримського екзархату.

Відтак кожен із священиків мав можливість задати запитання, які його хвилювали, і спільно шукати шляхи їх вирішення.

Молитвою та закликом до миру, любові й братерської єдності закінчилися екзархальні збори у Криму.

Стефанія Дробіняк, Крим

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

two × five =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh