Авторські статті

У Кремлі відчувають наближення кінця

В Кремле чувствуют приближение конца

Головне, що можна сказати про те, що відбувається всередині верхівки в Російській Федерації – можна назвати одним словом – страх.

Будь-яка нарада, яка проходить, чи то по знесенню 5-поверхівок в Москві, або ж наради, який Путін проводитбь з російським географічним товариством… Настрій і слова можна висловити одним словом – страх.

Страх з приводу того, що вся ця історія зі знесенням 5-поверхівок може вилитися в масові протести. Тому в мерії інструктують, як треба уникнути такої ситуації. При чому інструктують, як спецоперацію. Страх, що боротьба з корупцією може призвести до “арабської весни”. Або ж якісь дії влади можуть викликати мало не революцію і так далі.

Тобто, люди насправді відчувають наближення кінця, і вони шалено бояться. Бояться масових виступів, боятися Навального, якого і по імені не можуть назвати, шалено боятися громадян. Я повинен сказати, що, на шкода, боятися значною мірою даремно. Адже на сьогодні протесту немає ні програми, ні лідерів, які знають, куди вести, знають, як все треба зробити.

Але страх у влади є, із-за чого вона здійснює численні дурниці. Від страху і від жадібності. Все це звичайно може поховати цей режим, не вистачає просто суб’єктивного фактору. Тобто лідера.

Ситуація з часом буде тільки збільшуватися. Розсмоктуватися тут нічому. Ті кілька факторів, які призводять до обвалення режиму, вони всі присутні. Погіршується економічна ситуація… Новий міністр економіки Орєшкін оголосив, що є якась частка відсотка зростання. Але це ж все тільки на підставі того, що у нього в руках Росстат. Що взагалі фантастика. Людина може керувати температурою свого тіла. Може навіть сказати, що у нас ВВП більше, ніж у США.

Всі бачать, що реальні умови життя істотно погіршуються, не катастрофічно. Катастрофічного падіння немає. Реально все більше і більше людей розуміють, що ніякої перспективи у них немає і це розуміння є у все більшої кількості людей. Це всі розуміють, особливо молодь і це теж важливий фактор. Все більше ясності з приводу просто жахливої несправедливості того, що відбувається в Росії, коли йде величезна хвиля інформації про крадіжки керівників країни і регіонів. Деякі з них садять, що тільки підтверджує гіпотези населення.

Тобто відчуття жахливої несправедливості і як відсутність перспектив, – це ті, що називається революційна ситуація. Все це прогнило і тримається на чесному слові – маю на увазі владу – просто штовхнути нікому.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

two × 4 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.