У Кремлі відчувають наближення кінця

Головне, що можна сказати про те, що відбувається всередині верхівки в Російській Федерації – можна назвати одним словом – страх.

Будь-яка нарада, яка проходить, чи то по знесенню 5-поверхівок в Москві, або ж наради, який Путін проводитбь з російським географічним товариством… Настрій і слова можна висловити одним словом – страх.

Страх з приводу того, що вся ця історія зі знесенням 5-поверхівок може вилитися в масові протести. Тому в мерії інструктують, як треба уникнути такої ситуації. При чому інструктують, як спецоперацію. Страх, що боротьба з корупцією може призвести до “арабської весни”. Або ж якісь дії влади можуть викликати мало не революцію і так далі.

Тобто, люди насправді відчувають наближення кінця, і вони шалено бояться. Бояться масових виступів, боятися Навального, якого і по імені не можуть назвати, шалено боятися громадян. Я повинен сказати, що, на шкода, боятися значною мірою даремно. Адже на сьогодні протесту немає ні програми, ні лідерів, які знають, куди вести, знають, як все треба зробити.

Але страх у влади є, із-за чого вона здійснює численні дурниці. Від страху і від жадібності. Все це звичайно може поховати цей режим, не вистачає просто суб’єктивного фактору. Тобто лідера.

Ситуація з часом буде тільки збільшуватися. Розсмоктуватися тут нічому. Ті кілька факторів, які призводять до обвалення режиму, вони всі присутні. Погіршується економічна ситуація… Новий міністр економіки Орєшкін оголосив, що є якась частка відсотка зростання. Але це ж все тільки на підставі того, що у нього в руках Росстат. Що взагалі фантастика. Людина може керувати температурою свого тіла. Може навіть сказати, що у нас ВВП більше, ніж у США.

Всі бачать, що реальні умови життя істотно погіршуються, не катастрофічно. Катастрофічного падіння немає. Реально все більше і більше людей розуміють, що ніякої перспективи у них немає і це розуміння є у все більшої кількості людей. Це всі розуміють, особливо молодь і це теж важливий фактор. Все більше ясності з приводу просто жахливої несправедливості того, що відбувається в Росії, коли йде величезна хвиля інформації про крадіжки керівників країни і регіонів. Деякі з них садять, що тільки підтверджує гіпотези населення.

Тобто відчуття жахливої несправедливості і як відсутність перспектив, – це ті, що називається революційна ситуація. Все це прогнило і тримається на чесному слові – маю на увазі владу – просто штовхнути нікому.

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

seventeen − ten =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh