Авторські статті

У Кремлі сподівалися, що й після анексії Київ продовжить постачати воду в російські військові бази в Криму

Під час брифінгу офіційного речника МЗС РФ Марії Захарової Роман Цимбалюк поставив їй просте, але дуже актуальне питання, чи готова Росія піти на те, щоб для пуску дніпровської води в Крим підписати контракт з Україною і окупованою Росією територією Криму. На таку пропозицію Захарова відповіла, що таке апріорі неможливо і такого контракту ніколи не буде.

Роман Цимбалюк зазначає, що дивно таку відповідь чути від Марії Захарової, адже Росія позиціонує себе як захисник кримчан, здавалося б, чому Москві не піти на такі кроки заради порятунку людей. Росіяни не в курсі, що країна-агресор і країна-окупант повинна нести відповідальність за окуповані території. Це все прописано в міжнародному праві. На ділі ж виходить, що, з одного боку, Росія окупує український півострів Крим, а, з іншого боку, розповідає, що Україна повинна продовжувати його забезпечувати і утримувати.

За словами блогера, є багато аспектів і, дійсно, в Криму страждають люди, але ж все було нормально до того часу, поки не прийшов російський окупант. Зараз Москва розповідає, що Київ неправильно поводиться по відношенню до кримчан, мабуть у Кремлі розраховували, що дніпровська вода буде надходити російським військовим, російські військові частини, щоб вони там собі прекрасно почували, а потім в гарному настрої відправлялися на Донбас воювати з українцями. Такого теж ніколи не буде.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України