В Чехії оголосили фотоконкурс про окупацію країни у 1968 році

Війська країн-учасниць Варшавського договору до Чехословаччини, 1968 рік. Фото: ІТАР-ТАСС/Єгоров Василь; Стужин Олексій/Надано Фондом ВАРП

Радіостанція ?esk? rozhlas і компанія Czech Press Photo оголошують про початок великого фотоконкурсу, в якому беруть участь знімки, що відобразили події 1968 р. в Чехословаччині.

Проект називається ?eskoslovensko – fotografie roku 68.

Можна надсилати як професійні, так і аматорські фотографії. Особливо наголошується, що знімки не обов’язково повинні стосуватися введення військ країн Варшавського договору. Це можуть бути свідчення інших подій того ж року, наприклад, пов’язаних з культурою або спортом.

Фотографії можна надсилати з 3 квітня по 21 червня. У серпні пройде виставка, автори трьох найкращих фотографій отримають від 10 до 30 тис. крон.

Для участі в конкурсі необхідно заповнити формуляр і зареєструватися. Формуляр і фото в цифровому вигляді відправте електронною адресою fotografie68@rozhlas.cz.

Можна надсилати оригінали фотографій (разом з формуляром реєстрації) за адресою Vinohradsk? 12, Praha 2, 120 00 з позначкою Fotografie 68. Організатори обіцяють вислати їх назад.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

three × five =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh