Авторські статтіДіаспора

В Чехії оголосили фотоконкурс про окупацію країни у 1968 році

Війська країн-учасниць Варшавського договору до Чехословаччини, 1968 рік. Фото: ІТАР-ТАСС/Єгоров Василь; Стужин Олексій/Надано Фондом ВАРП

Радіостанція ?esk? rozhlas і компанія Czech Press Photo оголошують про початок великого фотоконкурсу, в якому беруть участь знімки, що відобразили події 1968 р. в Чехословаччині.

Проект називається ?eskoslovensko – fotografie roku 68.

Можна надсилати як професійні, так і аматорські фотографії. Особливо наголошується, що знімки не обов’язково повинні стосуватися введення військ країн Варшавського договору. Це можуть бути свідчення інших подій того ж року, наприклад, пов’язаних з культурою або спортом.

Фотографії можна надсилати з 3 квітня по 21 червня. У серпні пройде виставка, автори трьох найкращих фотографій отримають від 10 до 30 тис. крон.

Для участі в конкурсі необхідно заповнити формуляр і зареєструватися. Формуляр і фото в цифровому вигляді відправте електронною адресою fotografie68@rozhlas.cz.

Можна надсилати оригінали фотографій (разом з формуляром реєстрації) за адресою Vinohradsk? 12, Praha 2, 120 00 з позначкою Fotografie 68. Організатори обіцяють вислати їх назад.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України